Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
28 lutego 2017

Jak strzyc brodę? Uczniowie poznali tajniki golibrody

Jak strzyc brodę? Uczniowie poznali tajniki golibrody
fot. ZSZ

Moda na tzw. drwala zapoczątkowała prawdziwy renesans w dziedzinie fryzjerstwa męskiego, które nie ogranicza się już tylko na stylizacji włosów.  Współczesny mężczyzna coraz częściej korzysta z usług profesjonalnych salonów fryzjerskich, których przyszłością jest  pielęgnacja i formowanie zarostu. 

W dniu 20 lutego uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych oraz zainteresowani nauką w zawodzie  fryzjer gimnazjaliści mieli okazję spotkać się z najlepszym w Polsce barberem – Dawidem Kawczyńskim – laureatem  konkursu Top City Barber, właścicielem Studia Fryzjerskiego Dawid Kawczyński & BarberShop.

Podczas spotkania młodzi fryzjerzy mogli obserwować pracę mistrza, który wykonał różne stylizacje męskich fryzur i zarostów. Uzupełnieniem zajęć była prezentacja nowoczesnych, specjalistycznych narzędzi fryzjerskich oraz kosmetyków do stylizacji włosów i brody .

- Z inicjatywy Macieja Wójciaka, właściciela firmy Koloryzacje.com, odbędzie się w naszym mieście Festiwal Golibrody, podczas którego będzie można przyglądać się konkursowym zmaganiom najlepszych polskich barberów. Swój udział zapowiedzieli również renomowani producenci  kosmetyków do stylizacji męskich zarostów. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia będzie Zespół Szkół Zawodowych - informuje Zespół Szkół Zawodowych. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Strategiczny sojusz z firmą niemiecką JSW: Strategiczny sojusz z firmą niemiecką

Związkowcy do premiera o "upadlaniu" ludzi w JSW Związkowcy do premiera o "upadlaniu" ludzi w JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
seboc28.02.2017 9:52

Do Polski moda szla zawsze ze wschodu.
Mozna porownac wyglad XVI-wiecznego szlachcica i perskiego szacha z tego okresu.
Tkaniny i stroje dostarczali z Persji Ormianie - barwna mniejszosc w dawnej Polsce.

seboc28.02.2017 9:12

To jest moda na tureckiego sultana a nie zadnego drwala.

mieszkaniec28.02.2017 7:38

Miasto się rozwija