Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
28 lutego 2017

Nieznany sprawca podpalił altany na działkach

Nieznany sprawca podpalił altany na działkach
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Państwowa Straż Pożarna otrzymała w weekend zgłoszenie o pożarze altanek działkowych. Strażacy dwukrotnie wyjeżdżali do takich zdarzeń. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

- W sobotę, 25 lutego, dyżurny naszej jednostki otrzymał o godzinie 21:03 zgłoszenie o pożarze altany działkowej znajdującej się przy ulicy Wrocławskiej.  Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej. Ogień ugaszono. W niedzielę, 26 lutego, o godz.18:09, paliła się druga altana również przy ul. Wrocławskiej. Straż bez większego problemu ugasiła pożar - informuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak zapewniają strażacy nikomu nic się nie stało. Z ich ustaleń wynika, że obydwie altany zostały podpalone. Obydwa pożary zlokalizowane były w tej samej okolicy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zibi 28.02.2017 21:10

jakie to dzialki to powinno byc zasypane juz dawno tam gimnazjum chozlo na papierosa

abc28.02.2017 13:17

Przykładowo? A jakis inny przykład?

Chyba, ze chodziło o przykładnie.....

Zeb28.02.2017 9:20

Złapać piromana i przykladowo ukarać