Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
28 lutego 2017

Nieznany sprawca podpalił altany na działkach

Nieznany sprawca podpalił altany na działkach
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Państwowa Straż Pożarna otrzymała w weekend zgłoszenie o pożarze altanek działkowych. Strażacy dwukrotnie wyjeżdżali do takich zdarzeń. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

- W sobotę, 25 lutego, dyżurny naszej jednostki otrzymał o godzinie 21:03 zgłoszenie o pożarze altany działkowej znajdującej się przy ulicy Wrocławskiej.  Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej. Ogień ugaszono. W niedzielę, 26 lutego, o godz.18:09, paliła się druga altana również przy ul. Wrocławskiej. Straż bez większego problemu ugasiła pożar - informuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak zapewniają strażacy nikomu nic się nie stało. Z ich ustaleń wynika, że obydwie altany zostały podpalone. Obydwa pożary zlokalizowane były w tej samej okolicy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne  Połamane drzewa, uszkodzone przewody elektryczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zibi 28.02.2017 21:10

jakie to dzialki to powinno byc zasypane juz dawno tam gimnazjum chozlo na papierosa

abc28.02.2017 13:17

Przykładowo? A jakis inny przykład?

Chyba, ze chodziło o przykładnie.....

Zeb28.02.2017 9:20

Złapać piromana i przykladowo ukarać