Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 marca 2017

Myśleli, że hala się pali, a to tylko grill

Myśleli, że hala się pali, a to tylko grill
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Cztery jednostki Państwowej Straży Pożarnej wyjechały do zdarzenia w hali sportowej „Omega”. Istniało podejrzenie pożaru, było to niebezpieczne tym bardziej, że w obiekcie odbywała się impreza sportowa. 

- W niedzielę około godziny 15:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o silnym zadymieniu w hali „Omega” przy ulicy Harcerskiej. Na miejsce natychmiast wyjechały cztery zastępy strażackie. Okazało się, że powodem alarmu było uruchomienie grilla elektrycznego w obiekcie, który jednak nie stwarzał żadnego zagrożenia - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Sam01.03.2017 10:58

Grubas (kulturysta z opadni tom tarczycą) zadzwonił na straż wiedząc że to tylko elektryczny gril powinien zapłacić za akcje

Andrzej01.03.2017 9:28

Nie karmić trola mieszkaniec

Do mieszkaniec01.03.2017 8:42

Jak byś nie wiedział, to masz objawy psychopatyczne. Będzie z tobą coraz gorzej, ale ty tego nie będziesz widział. Wciąż o sobie myślisz, że jest w porządku a twoje wpisy to taki żarcik. A tak nie jest.

mieszkaniec01.03.2017 8:00

Miasto się rozwija