Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 marca 2017

Pijani rodzice zajmowali się niemowlakiem

Pijani rodzice zajmowali się niemowlakiem
fot. KMP Jastrzębie

Pijani rodzice zajmowali się swoim czteromiesięcznym dzieckiem. Matka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu, a ojciec – prawie 4. Teraz grozi im pięć lata więzienia. 

Informację o nietrzeźwych opiekunach, jastrzębscy mundurowi otrzymali od pracownic opieki społecznej, które przyszły do nich, by sprawdzić, czy dziecko ma zapewnioną właściwą opiekę. Niestety, okazało się, że rodzice 4-miesięcznego chłopczyka są kompletnie pijani.

- Matka dziecka miała w organizmie ponad 2 promile, natomiast ojciec, który nie potrafił ustać na nogach - prawie 4. Na miejsce przyjechało pogotowie, którego lekarz zdecydował o przewiezieniu niemowlęcia do szpitala. Po wykonaniu badań, chłopczyk trafił pod opiekę babci. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem rodzice narazili życie lub zdrowie syna na niebezpieczeństwo, grozić im będzie kara nawet pięć lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
ktoś01.03.2017 15:56

Ci rodzice pewnie wyszli z założenie,że człowiek nie wielbłąd i pić musi.Biedne dzieciątko....

seboc01.03.2017 15:48

@jed

Nikogo nie obraza. Po prostu zarzad miasta nie spelnie jednej z podstawowej roli. Problemy spoleczne sie mnoza, miasto wydaje sie je wszelkie ignorowac. Wladzom miasta i radnym (wszystkich opcji) po glowie chodza parki, akwaparki i inne pierdoly. Miasto pograza sie w niebycie.

jed01.03.2017 14:44

Czy moderator, administrator czy ktokolwiek kto dba o treść wpisów zechciałby w końcu zablokować tzw "mieszkańca"? Uważam, że ten człowieczek kwitujący każdą ludzką tragedię słowami "Miasto się rozwija" obraża każdego czytelnika. Przy okazji, zastanawiam się jak bardzo trzeba być sfrustrowanym, zakompleksionym i podłym człowieczkiem, żeby obsesyjnie, wręcz patologicznie podkreślać swoją wyższość pogardliwym wpisem.

seboc01.03.2017 13:45

Nic, tylko wodke pic. Takie miasto.

Zeb01.03.2017 12:47

Bezmyślność tych rodziców sięgnęła dna

Gość01.03.2017 12:44

Czyli wypłacali 500+ i zasiłki z MOPS-u.

Dobra Zmiana01.03.2017 12:44

Manhattan, Gagarina czy Stodoły?

Pokaż wszystkie opinie (8)