Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
1 marca 2017

Policja szuka 21-latka podejrzanego o gwałt

Policja szuka 21-latka podejrzanego o gwałt
fot. KMP Jastrzębie

Policja poszukuje 21-letniego mężczyzny, który jest podejrzany o współżycie seksualne z 13-latką. W tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi śledztwo. Poszukiwanemu grozi do 12 lat więzienia. 

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy wskazuje na to, że w sobotę, 18 lutego, pomiędzy 21-letnim Patrykiem Jaworskim, a 13-latką doszło do kontaktu seksualnego. Śledczy nie wykluczają gwałtu.

- W związku z ukrywaniem się 21-latka, jastrzębscy policjanci wystąpili do prokuratury z wnioskiem o zgodę na publikację jego wizerunku i danych osobowych. Poszukiwanym przez organy ścigania jest 21-letni mieszkaniec Marklowic Górnych (powiat cieszyński), Patryk Jaworski - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja apeluje do osób, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania poszukiwanego, aby skontaktowały się osobiście bądź telefonicznie z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 32 478 72 00 lub z najbliższą jednostką Policji - numer 997.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Uwaga! Będą kontrole  w jastrzębskich firmach Uwaga! Będą kontrole w jastrzębskich firmach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (36)
sosenka14.03.2017 22:58

myślę że już go policja znalazła, a jeśli nie to Pan policjant który dzisiaj spisywał chłopaka na wodzisławskich blachach mógł go nie rozpoznać, chociażby po tym że zmienił image ;)

Gość07.03.2017 22:16

Do tomek !!! Co go tak bronisz? jak taki nie winny to niech przestanie się ukrywać i nikt mu nie zabrania bronić się. Ukrywanie samo za siebie mówi i raczej to ty jesteś żałosny swoim komentarzem. Swój swojego broni.

michnik05.03.2017 18:16

jak w ruptawie nie spalają rodzinę żywcem to grasują pedofile.

......>>>>>>05.03.2017 16:57

pechowa dziewczynka ,ojciec też 4 lata ją zgwałcił.Tak podają media

tomek04.03.2017 18:04

Widzę szybko wydaliście na Niego wyrok , bez prawa obrony . Żałośni Jesteście .

trzezwo mysląca02.03.2017 21:24

No chyba raczej jest z nim coś nie tak, bo to nie jest pierwsza DZIEWCZYNKA z którą się umawiał, a na nią winy zwalić nie można, to jeszcze dziecko. Jeśli nawet nie był to gwałt to popełnił przestępstwo.

typ do Parówy02.03.2017 12:53

a kto to jest Bukkake ?

Pokaż wszystkie opinie (36)