Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
1 marca 2017

Młodzi lekkoatleci "jedynki" z sukcesami

  • Młodzi lekkoatleci "jedynki" z sukcesami
  • Młodzi lekkoatleci "jedynki" z sukcesami
  • Młodzi lekkoatleci "jedynki" z sukcesami
  • Młodzi lekkoatleci "jedynki" z sukcesami
Więcej zdjęć:
fot. ZS 1

Boiska sportowe w Zespole Szkół Nr 1 to wizytówka miasta Jastrzębie-Zdrój. Korzystają  z nich przede wszystkim uczniowie „Jedynki”, a w szczególności klasy sportowe o profilu lekkoatletycznym.  Jak co roku,  kolejni uczniowie klasy sportowej otrzymali bluzy reprezentacyjne z logo Zespołu Szkół Nr 1.

W  chwili przekazania strojów sportowych towarzyszył uczniom dyrektor szkoły Patryk Mochnacz oraz trener i wychowawca, Daniel Kania.                                            
 - Stroje sportowe zostały ufundowane przez ZS Nr 1 oraz Radę Rodziców. Dzięki nim każde wystąpienie reprezentacji Jedynki odbędzie się w godnej i profesjonalnej oprawie, za co serdecznie dziękują uczniowie, rodzice oraz wychowawca klasy. Oto dumna klasa sportowa wraz z wychowawcą i dyrektorem szkoły. Uczniowie tego oddziału dumnie reprezentują nasze miasto. W tym roku przedstawiciel klasy sportowej naszej szkoły Daniel Głuszek zdobył złoty medal na Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików w Ostrawie! - informuje ZS nr 1.

Daniel uzyskał złoto w zaciętej rywalizacji na dystansie 600 m pokonując drugiego zawodnika o 0,01sek! Trenerem złotego medalisty jest Daniel Kania.

ZS nr 1 informuje, że w nowej ofercie edukacyjnej  I  Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica na rok szkolny 2017/2018 jastrzębscy uczniowie będą mieli  możliwość kształcenia w oddziale sportowym.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry Pomagaj zawodowo! - czyli o pożytecznych zawodach w cztery semestry

Co z dziećmi z  SP 18? "Jedynka" ich nie chce Co z dziećmi z SP 18? "Jedynka" ich nie chce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
biegacz01.03.2017 18:13

Po roku zajęć lekkoatletyki zrobić Mistrza Śląska to BRAWO!! Ma chłopak talent, oby go nie zmarnował - gratuluję Danielowi i jego trenerowi.

Znawca01.03.2017 15:45

Ci młodzi lekkoatleci się dopiero szkolą troche minie zanim BĘDĄ osiągać sukcesy. Edgar znawcą nigdy nie będziesz.

Edgar01.03.2017 15:34

:) ta wiadomość może kandydować do miana newsa miesiąca. Jakoś o sukcesach tych wybitnych lekkoatletów nie słychać.