Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
2 marca 2017

Chciał ukraść flaszkę wódki ze sklepu

Chciał ukraść flaszkę wódki ze sklepu
fot. KMP Jastrzębie

Chciał ukraść flaszkę wódki i próbował uciec z nią ze sklepu. Na swojej drodze spotkał policjanta po służbie, który zatrzymał złodzieja. Za kradzież rozbójniczą grozi mu 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek w południe, w jednym z marketów. Policjant jastrzębskiego wydziału kryminalnego, w czasie wolnym od służby zauważył szarpiącego się z pracownicą sklepu mężczyznę. Został on zatrzymany i przewieziony do jastrzębskiej komendy. 

-  Stróż prawa podbiegł i wraz z innym klientem obezwładnił 43-latka, który próbował uciec ze sklepu. Okazało się, że chwilę wcześniej jastrzębianin skradł butelkę alkoholu i chcąc zatrzymać łup, wyrywał się ekspedientce, która powstrzymywała go przed ucieczką. Na miejscu zjawił się policyjny patrol i przewiózł złodzieja do komendy - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość02.03.2017 9:09

Za stary na 500+.

anonim02.03.2017 8:34

Nie znacie sytuacji do końca tak naprawdę. Byłam tam na miejscu szarpał się z ekspedientka a na ekspedienta rzucił sie i uderzył go w twarz. Najlepiej się wypowiadać nie znając sprawy!! Poza tym każdy z Was jak by był na miejscu tych ekspedientek czy ekspedientow tez byście chcieli kary za złodziejstwo i pobicie !!

Nagrobny02.03.2017 8:25

Czyli grozi mu tyle samo co Adrianowi S za morderstwo
Chory kraj chore zasady i ludzie

Grzegorz 02.03.2017 8:13

W Polsce finansową granicą odróżniającą wykroczenie od przestępstwa jest kwota 250 złotych. Oznacza to, że jeżeli skradziono lub zniszczono cokolwiek poniżej tej kwoty, to nie może być mowy o przestępstwie. Jeżeli nie ma przestępstwa nie ma sprawy sądowej, jeżeli nie ma sprawy nie ma wyroku. A jeżeli nie ma wyroku to podejrzanemu nie "brudzi się w papierach", więc... czemu nie kraść

jurek02.03.2017 8:12

Butelkę, nie flaszkę!

Zeb02.03.2017 8:11

Za butelkę wódki 10 lat a za afery z milionami w tle żadnych kar chory kraj

czerwony nos02.03.2017 7:58

Ciepło się zrobiło to i pić się chce

Pokaż wszystkie opinie (10)