Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 marca 2017

Wymusiła pierwszeństwo i straciła prawo jazdy

Wymusiła pierwszeństwo i straciła prawo jazdy
fot. KMP Jastrzębie

Kierująca samochodem kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia samochodów. Jeden z kierowców został ranny i trafił do szpitala. Sprawczyni wypadku straciła prawo jazdy. 

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 15.00, na skrzyżowaniu ulicy Szkolnej z Jasną. Jak ustalili mundurowi, kierująca fordem 68-latka, jadąc ulicą Jasną w kierunku skrzyżowania ze Szkolną, nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy fiata seicento.

- W wyniku zderzenia samochodów, ranny został 76-letni jastrzębianin. Mężczyzna trafił do szpitala. Żaden z samochodów nie nadawał się do dalszej jazdy, dlatego policjanci zatrzymali ich dowody rejestracyjne. 68-letniej mieszkance Jastrzębia-Zdroju, która w rażący sposób naruszyła przepisy, stróże prawa zatrzymali prawo jazdy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
kamil06.03.2017 23:42

Znajomości znajomościami. To skrajny przypadek. Plastik zabierają jak np. Upierasz sie ze masz pierwszeństwo mimo ze stoi znak ustąp. Wtedy jestes traktowany ze nie znasz przepisów i narq z plastikiem

Spostrzeżenie.06.03.2017 18:36

Przychodzi wiek że jadąc autem nie widzi się przeszkód.

Do mieszkanka06.03.2017 12:48

To zależy czy się zna policjanta czy nie. Starcza znajomości pośrednie tzn. Mieć wizytówkę znajomego policjanta w dokumentach. Tak robią ci co wiedzą. Albo naklejka na szybie "IPA"

mieszko06.03.2017 10:06

To się młodzieżowcy stuknęli. he he.

Mieszkanka06.03.2017 9:34

Nie wiem czemu raz odbierają prawo jazdy, a raz nie przy wymuszeniu. Ja tez miałam stłuczkę, gdzie Pan z ochrony wymusił pierwszeństwo i dostał tylko mandat 500 zł. Wszystko zależy od policjantów? Ja myślę, że odbieranie prawa każdy powinno być na takiej samej zasadzie przyznawane. A tu wychodzi na to, że to takie widzimisię tylko.

O bywa tel 06.03.2017 8:07

Bo te dzidki tak jeżdżą albo wychodz na ulice "bez przejścia dla pieszych " i jeszcze morde dra :/