Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 marca 2017

Jastrzębianka zaśpiewała w Idolu. Trzy razy "tak"!

Jastrzębianka zaśpiewała w Idolu. Trzy razy "tak"!
fot. Program Idol

24-letnia jastrzębianka wystąpiła w znanym programie Idol, którego producentem jest telewizja Polsat. Wokalistka wystąpiła przed jurorami i otrzymałą "trzy razy tak" (choć w praktyce "cztery razy tak"). Wkrótce będzie można usłyszeć ją w kolejnych odcinkach. Już to jest jej wielkim sukcesem i doskonałą okazją do zaprezentowania szerszej publiczności. 

24-letnią Vimala Vaydian jest absolwentką Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju. W szkole nie tylko uczyła się, ale również rozwijała swoją pasję muzyczną. Pierwsze występy odbywały się właśnie przed szkolną publicznością. Do programu Idol dostała się za wykonanie piosenki „Valerie” (Amy Winehouse) i „Nie ma, nie ma ciebie” (Kayah i Bregovic). Vimala Vaydian obecnie studiuje i pracuje w Opolu.

Przed Vimialą duża szansa, jaką jest występ w popularnym na świecie talent-show. Dzięki temu zaprezentuje się przed ponad milionową publicznością, jaką zgromadza przed telewizorami ten program. Występują w nim ludzie utalentowani wokalnie. Zapewne walka o palmę zwycięstwa nie będzie łatwa, ale jastrzębianie na pewno będą trzymać kciuki za swoją krajankę i kibicować jej w czasie występu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębianki w The Voice of Bulgaria Sukces jastrzębianki w The Voice of Bulgaria

Dwie transmisje w TV z udziałem JW Dwie transmisje w TV z udziałem JW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość07.03.2017 7:06

brawo!

tatatata06.03.2017 15:13

Heh

seboc06.03.2017 10:19

Chcialbym tylko zauwazyc, ze "Nie ma, nie ma ciebie" to nie jest piosenka duetu Kayah i Bregovic a interpretacja hymnu balkanskich Cyganow "Ederlezi". Piosenka wykonywana przez setki artystow z roznych stron swiata. Bregovic (wraz z rezyserem Emirem Kusturica) jest popularyzatorem kultury balkanskich Cyganow.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ederlezi_(song) 

pikol06.03.2017 9:47

Ladna kobieta mniam mniam.