Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
6 marca 2017

GKS 1962 Jastrzębie zaprezentowal się w "Omedze"

GKS 1962 Jastrzębie zaprezentowal się w "Omedze"
fot. GKS 1962 Jastrzębie

W sobotni wieczór na hali Omega, podczas turnieju piłkarskiego kibiców HOOLIK 2017, została zaprezentowana drużyna GKS-u 1962 Jastrzębie, która powalczy o awans do II ligi.

Prezentacja zawodników GKS-u podczas turnieju kibiców staje się powoli tradycją. Podobnie było i w tym roku. Po meczu finałowym, w którym Katowicka RYL Gang pokonała zespół Zofiówki, wygrywając tym samym cały turniej, przed licznie zgromadzonymi kibicami w hali Omega pojawili się zawodnicy oraz sztab szkoleniowy GKS-u 1962 Jastrzębie.

Najpierw jednak prowadzący prezentację wicedyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju, Michał Szelong, przedstawił i zaprosił na parkiet przedstawicieli Urzędu Miasta, z Panią Prezydent Anną Hetman na czele, a także przedstawicieli MOSiR-u, bez pomocy których funkcjonowanie klubu w sposób, w jaki aktualnie funkcjonuje, nie byłoby możliwe.

Następnie przed publicznością zaczęli się pojawiać zawodnicy GKS-u. Po krótkim przedstawieniu każdy z nich był witany brawami przez kibiców, których najwięcej zebrał, oczywiście oprócz Kamila Jadacha, jeden z kolejnych ulubieńców fanów GKS-u, Farid Ali. Na końcu pojawił się wspomniany wcześniej kapitan drużyny Kamil Jadach, który wyraził nadzieję, że po zakończeniu sezonu wszyscy razem będziemy się cieszyć z awansu GKS-u do drugiej ligi, intonując następnie kilka przyśpiewek, które wszyscy kibice głośno odśpiewali, tworząc wspaniałą atmosferę.

Na kibiców czekała także niespodzianka. W momencie, gdy wszyscy zawodnicy zostali zaprezentowani, przyszła pora na wywołanie na środek parkietu byłego zawodnika GKS-u, Mariusza Miąsko, który również został przywitany gromkimi brawami. Mariusz Miąsko reprezentował barwy Górnika Jastrzębie, a także GKS-u Jastrzębie w latach 1998-2006, zdobywając wiele bramek i stając się w ten sposób jedną z legend klubu. Mariusz został uhonorowany przez kibiców pamiątkową statuetką.

Po prezentacji wszyscy jej uczestnicy udali się na Stadion Miejski, gdzie mogli podziwiać przygotowaną przez kibiców oprawę złożoną z kilkuset rac, co przy zmroku dało imponujący efekt.

Mamy nadzieję, że atmosfera, jaką stworzyli kibice, zostanie przeniesiona na trybuny Stadionu Miejskiego, a także te obiekty, które odwiedzimy w ramach meczów wyjazdowych, co bez wątpienia pomoże naszym zawodnikom w wywalczeniu oczywistego celu na ten sezon i w czerwcu wszyscy razem będziemy mogli świętować w nie mniej efektowny sposób, jak miało to miejsce w sobotni wieczór.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Matylda07.03.2017 15:54

Q a wiesz ze piro miało być jesli bedzie straż ?

Q06.03.2017 15:58

Fajna mi oprawa ze straz pożarna musiala przyjechac