Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 marca 2017

Jechał bez prawa jazdy i wpadł w ręce policjantów

Jechał bez prawa jazdy i wpadł w ręce policjantów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ręce policjantów drogówki wpadł kolejny drogowy pirat. Tym razem okazało się jednak, że brawura to nie jedyne przewinienie 33-latka. Mężczyzna kierował samochodem mimo orzeczonego zakazu jazdy. Sprawą wodzisławianina zajmie się teraz sąd. 33-latkowi grożą nawet 3 lata więzienia.

W poniedziałek, po godzinie 12.00 mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. Powodem podjętej na ulicy Pszczyńskiej interwencji była nadmierna prędkość. W trakcie legitymowania okazało się, że 33-latek dopuścił się także innego, bardzo poważnego przewinienia. Mieszkaniec Wodzisławia nie okazał policjantom prawa jazdy, bo już wcześniej je stracił.

- Okazało się, że w związku z jazdą w stanie nietrzeźwości, sąd orzekł wobec mężczyzny zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas wczorajszej kontroli wodzisławianin był trzeźwy. Jego samochód został odholowany na strzeżony parking. Sprawą nieodpowiedzialnego 33-latka zajmie się sąd. Za zlekceważenie wyroku grożą mu 3 lata więzienia – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zbulwersowany08.03.2017 10:20

SWD i wszystko jasne