Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
8 marca 2017

Nielegalne papierosy znaleziono w Jastrzębiu-Zdroju

Nielegalne papierosy znaleziono w Jastrzębiu-Zdroju
fot. Śląski Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze Straży Granicznej podczas kontroli jednego z samochodów należącego do mieszkańca Jastrzębia-Zdroju znaleźli dużą ilość papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymany mężczyzna poniesie konsekwencje prawne związane z posiadaniem nielegalnego towaru. 

- Do ujawnienia nielegalnych wyrobów tytoniowych doszło w trakcie prowadzenia czynności służbowych w Jastrzębiu-Zdroju. W przestrzeni bagażowej oraz na tylnym siedzeniu samochodu osobowego, należącego do 33-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej z Rudy Śląskiej ujawnili 87 200 sztuk papierosów. Towar, który nie posiadał polskich znaków akcyzy skarbowej, wart jest ponad 59 tysięcy złotych. Zatrzymanemu mężczyźnie za naruszenie przepisów kodeksu karno-skarbowego grozi kara grzywny oraz przepadek zajętego towaru - informuje Śląski Oddział Straży Granicznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mundurowi namierzyli "lewe" papierosy i tytoń Mundurowi namierzyli "lewe" papierosy i tytoń

Policja skonfiskowała 20 kg nielegalnego tytoniu i narkotyki Policja skonfiskowała 20 kg nielegalnego tytoniu i narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Prawdomowny09.03.2017 18:32

Miejscowi je palą. Mentole, łajty jakie tylko chcesz ;)

Gość08.03.2017 10:30

Ale drożyzna! Ruskie papierosy prawie 14 zł paczka!

Gość08.03.2017 9:46

Obcy wykryli, miejscowi nie potrafią.