Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 marca 2017

Oszust sklepowy zatrzymany przez policję

Oszust sklepowy zatrzymany przez policję
fot. pixabay

Podczas korzystania z wagi samoobsługowej w sklepie podnosił woreczki z towarem, aby zmniejszyć ich wagę i mniej zapłacić za zakupy. Nie uszło to uwadze ochrony sklepu, która zatrzymała klienta i wezwała policję. 

We wtorek po południu mundurowi zostali wezwani do jednego z jastrzębskich marketów. Powodem interwencji było oszustwo, jakiego dopuścił się jeden z klientów.

- Wskazany przez pracownika ochrony 41-latek, chcąc mniej zapłacić za zakupy, podnosił ważony towar i w konsekwencji obniżał jego wartość. Czynność tę powtórzył kilka razy, "oszczędzając" w ten sposób 15 złotych. W związku z oszustwem, mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy. Przypominamy, że w przypadku oszustwa, wysokość strat, na jaką narażono sklep nie ma znaczenia. Zgodnie z kodeksem karnym, za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców" Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
tatatata08.03.2017 19:22

Nie kradnij - wladza nie lubi konkurencj !

lotomito08.03.2017 16:54

@seboc-ile twoja matka musiała śniegu/będąc w ciąży/zjeść,
żeby takiego bałwana urodzić?.
Z ciebie jest taka tępa dzida, że to aż niewiarygodne!!!

kasjer08.03.2017 15:44

Takie kasy zabierają ludziom pracę pamiętajcie o tym.

Borys Jelcyn08.03.2017 15:32

Prawdziwy przestępca powinien za to dostać karę śmierci.Ciekawe,że nikt nie wzywa policji do tych złodziejaszków z wiejskiej.

seboc08.03.2017 14:49

Mlody emeryt pobieral deputat.