Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
9 marca 2017

Zmiana na stanowisku prezydenta miasta

Zmiana na stanowisku prezydenta miasta
fot UM Jastrzębie / Aneta Kanik

W środę, 8 marca, nastąpiła zmiana na stanowisku Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Annę Hetman zastąpił jastrzębianin Adam Łukasik, który pełnił przez cały dzień obowiązki gospodarza miasta. 

W Dzień Kobiet gospodarzem naszego miasta był mieszkaniec Adam Łukasik, który sprawował funkcję prezydenta miasta. A wszystko to za sprawą licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której jastrzębianin wylicytował jeden dzień w roli Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój. Ten dzień był dla niego pracowity. Odbył spotkanie z pełnomocnikiem do spraw osób niepełnosprawnych, naczelnikiem do spraw inwestycji oraz delegacją młodzieży szkolnej z Brazylii i Malezji. Nie zabrakło też życzeń i kwiatów dla urzędniczek z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

- Ten dzień to dzień radości nie tylko dla mnie, ale dla każdego, kto wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pokazaliśmy, że możemy wspólnie zrobić coś dobrego dla innych. Pokazaliśmy, że Polacy nie są podzieleni, jeśli chodzi o szerzenie dobra i mają w sobie wiele pozytywnej energii. Także w Jastrzębiu można zrobić wiele, kiedy odsunie się na bok wszelkie sztuczne podziały - powiedział Adam Łukasik. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Jurek15.03.2017 3:48

Brawo Adamie
Dzialasz w dobrym kirunku !
Pozdrawiam Jurek z New J

janek12.03.2017 22:24

ale burak dobrze że to jest żart za kasę frajera.

Do Ola i innych buraków10.03.2017 9:57

Nienawiść zatwardziałych popierających PiS jest ogromna. Ale większość zwolenników tej partii już udaje, że nigdy ich nie popierała. Każdy kto popiera PiS w tym mieście powinien być traktowany jako persona non grata. Ci ludzie szkodzą nam wszystkim. Widać to, choćby po nienawistnych komentarzach jakie tu napisali.

Do Ola10.03.2017 9:52

Nie jesteś ta za kogo się podajesz. Jesteś PiS-owskim "burakiem" z rozrośniętą nienawiścią w sercu do wszystkiego co dobre zrobione przez konkurencję. Zamienię 10000 Pisowców za jednego chętnego do współpracy.

borynski buraczek10.03.2017 7:36

Zróbcie mnie prezydentem miasta jako obecnie najlepszy dysponent boryni bede tez najlepszym prezydentem.jestem zawodowcem reszta to amatorka.

Prawdomowny09.03.2017 18:38

Myślałem, ze w końcu przyszła ta dobra zmiana, o której wszyscy trąbią ;)

Ola09.03.2017 14:27

Robicie ludzią nadzieję... Hetman do dymisji...

Pokaż wszystkie opinie (18)