Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 marca 2017

Przyjechali busem z Holandii i nie zapłacili za przejazd

Przyjechali busem z Holandii i nie zapłacili za przejazd
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jechali busem z Holandii, gdzie pracowali. Kazali się podwieźć pod blok przy ulicy Warmińskiej. Wyszli z bagażami mówiąc, że rodzice zapłacą za kurs i tyle ich widziano. Zdesperowany kierowca zadzwonił po policję. 

We wtorek około godziny 11.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o pasażerach busa, którzy nie uiścili opłaty za przejazd. Na miejsce wysłano patrol policji.

- Jak ustalili policjanci dwóch mężczyzn podróżowało z Holandii do Jastrzębia. Nie mieli pieniędzy na opłacenie przejazdu, jednak powiedzieli, że należność uiszczą za nich rodzice. Kiedy bus podjechał pod blok przy ulicy Warmińskiej mężczyźni wysiedli z pojazdu. Nie pojawił się nikt z ich rodziny, aby uregulować należność - powiedziała rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. asp. Magdalena Szut.

Przybyli na miejsce policjanci poinformowali kierowcę busa o dalszym toku postępowania. Może on dochodzić swoich praw przed sądem. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
seboc09.03.2017 14:46

Miasta, ktore wymieniles, jada z Jastrzebiem w tym samym peletonie. To nie inne miasta sa patologiczne, to opary patologii nadciagnely nad Jastrzebie i sie klebia gesto.

do seboc 09.03.2017 13:28

Plagą w tym mieście to jesteś ty. Takie sytuacje zdarzają się wszędzie, a w patologicznych miastach, jak Bytom, Świętochłowice czy Rybnik to jest nagminne, bo tam patologia jest na każdym kroku.

Do mieszkaniec09.03.2017 13:24

Chłop z dobroci serca zgodził się na zapłatę po kursie a Ty go od debili wyzywasz... brak słów.

mieszkaniec09.03.2017 11:24

ale debil kierowca!!! wpierw placimy pozniej wozimy roznica jest tylko w komunikacji miejskiej gdzie wiekszosc wchodzi i nie placi

do seboc09.03.2017 10:48

Właśnie widać efekty twojego picia bo tylko bredzisz bez sensu.Mózg masz już zlasowany od tego chlania.

seboc09.03.2017 10:40

To istna plaga w tym miescie. Kazdy cos kradnie.
Nic, tylko wodke pic.