Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
10 marca 2017

Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym

  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
Więcej zdjęć:

Młodzi wokaliści z zespołu „Wiolinki” po raz kolejny potwierdzili swoją wysoką klasę, zajmując czołowe miejsca w konkursach i festiwalach o randze międzynarodowej. 

Radość jest ogromna, zwłaszcza wtedy, gdy z ekipy 9-osobowej aż 7 uczestników przedostaje się do II etapu (półfinału). Takie wspaniałe chwile przeżywała reprezentacja "Wiolinek" - 3 marca w Hawierzowie, podczas Międzynarodowego Konkursu Piosenki Talent 2017. Wszyscy uczniowie wypadli doskonale, ale więcej szczęścia miały następujące osoby: V. Pustelak, N. Kapturska, A. Janulek, D. Filipek,   J. Kwieć, A. Brzykcy, P. Wdowczyk. Dziękujemy serdecznie wykonawcom, gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie - 10 marca.

Solistka Ania Janulek pokonała 2 etapy i dostała się do finału 38 Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Do Konina udała się razem z rodzicami w niedzielę 6 marca b.r. Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia podczas kolejnych występów. Opiekunowie: H. i J. Moroń

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktoś10.03.2017 18:21

Nareszcie coś optymistycznego dla Jastrzębia.Gratulacje.