Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
10 marca 2017

Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym

  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
  • Wyśpiewali awans w konkursie międzynarodowym
Więcej zdjęć:

Młodzi wokaliści z zespołu „Wiolinki” po raz kolejny potwierdzili swoją wysoką klasę, zajmując czołowe miejsca w konkursach i festiwalach o randze międzynarodowej. 

Radość jest ogromna, zwłaszcza wtedy, gdy z ekipy 9-osobowej aż 7 uczestników przedostaje się do II etapu (półfinału). Takie wspaniałe chwile przeżywała reprezentacja "Wiolinek" - 3 marca w Hawierzowie, podczas Międzynarodowego Konkursu Piosenki Talent 2017. Wszyscy uczniowie wypadli doskonale, ale więcej szczęścia miały następujące osoby: V. Pustelak, N. Kapturska, A. Janulek, D. Filipek,   J. Kwieć, A. Brzykcy, P. Wdowczyk. Dziękujemy serdecznie wykonawcom, gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie - 10 marca.

Solistka Ania Janulek pokonała 2 etapy i dostała się do finału 38 Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Do Konina udała się razem z rodzicami w niedzielę 6 marca b.r. Trzymamy kciuki i życzymy szczęścia podczas kolejnych występów. Opiekunowie: H. i J. Moroń

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktoś10.03.2017 18:21

Nareszcie coś optymistycznego dla Jastrzębia.Gratulacje.