Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
10 marca 2017

Kobiety pląsały w wodzie w dniu swojego święta

  • Kobiety pląsały w wodzie w dniu swojego święta
  • Kobiety pląsały w wodzie w dniu swojego święta
  • Kobiety pląsały w wodzie w dniu swojego święta
  • Kobiety pląsały w wodzie w dniu swojego święta
Więcej zdjęć:

To był wyjątkowy Dzień Kobiet na basenie „Laguna”.  Jastrzębianki właśnie w wodzie postanowiły świętować ten wyjątkowy dla nich dzień. Atrakcji nie zabrakło. Każda pani otrzymała symbolicznego kwiatka, ale niespodzianek było znacznie więcej. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaproponował paniom ciekawe zajęcia na basenie, właśnie w dniu 8 marca - Międzynarodowym Dniu Kobiet. Na „Lagunie” odbył się kilkugodzinny maraton aqua aerobiku. Ale to jeszcze nie wszystko!

Uczestniczki zajęć mogły dokonać analizy składu ciała i uzyskać fachową poradę Elizy Jasińskiej. Przeprowadziła ona również wykład po tytułem „Co jeść?” Panie dowiedziały się o zasadach zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Duże zainteresowanie wzbudziła tematyka wpływu tego, co jemy na choroby i ich przebieg.

- Okazuje się, że to, co serwują nam nasze sklepy dawno przestało być pełnowartościowym pożywieniem. Chleb nie jest chlebem, a mleko - mlekiem. To, co jemy nie przypomina produktów, jakie można było spotkać w sklepach dwadzieścia lat temu. Dominuje w nich jedzenie śmieciowe, przed którym powinniśmy chronić nasz organizm - mówiła Eliza Jasińska.

Po sporej dawce wiedzy pozostało wykonać skok do wody i wziąć udział w zajęciach aqua aerobicu. Cieszył się on dużym powodzeniem wśród pań. Jedną z atrakcji było prowadzenie zajęć przez… wysportowanego instruktora fitness. Wtajemniczone panie wiedzą, o kogo chodzi. W każdym razie humory nie opuszczały pań i śmiechu było co niemiara.

Po trzech godzinach ćwiczeń, ale też wygrzewania się w jacuzzi, przyszedł czas na finał. Na basen został wniesiony koszyk z ciekawymi nagrodami, o które zadbał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Były więc zaproszenia na kolację do restauracji w hotelu Dąbrówka oraz na zabiegi regenerujące w tym kompleksie. Były słodycze ufundowane przez panią Paulinę oraz zegarki i perfumy przez Kancelarię Odszkodowań Elizy Jasińskiej. Były karnety na basen i saunę. Pani Elżbieta ofiarowała wyroby rękodzieła. A na samo zakończenie kwiatek dla każdej z pań.

W Jastrzębiu panie na różne sposoby spędzały Dzień Kobiet, jednak ten zaproponowany przez MOSiR, najbardziej stawiał na zdrowy trybu życia i ruch. Cieszył się wielką popularnością, co jak na pierwszy raz można uznać za duży sukces. Bo przecież, kiedy możemy bez problemu się ruszać i cieszyć aktywnością to życie wydaje się piękniejsze, nie tylko w Dniu Kobiet. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zespół Szkół nr 1 zaprasza na Dzień Kobiet Zespół Szkół nr 1 zaprasza na Dzień Kobiet

W magistracie zdjęcia pań z okazji Dnia Kobiet W magistracie zdjęcia pań z okazji Dnia Kobiet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość10.03.2017 21:39

Bardzo fajna impreza