Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 marca 2017

Strażacy uratowali uwięzionego kota

Strażacy uratowali uwięzionego kota
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Niecodzienną interwencję przeprowadzili strażacy w niedzielę w godzinach wieczornych. Jedna z mieszkanek zwróciła się o pomoc w wyciągnięciu kota, który utkwił w betonowym słupie. Najprawdopodobniej zwierzę spędziło w nim cały dzień. 

- O godzinie 19.24 do Komendy Państwowej Straży Pożarnej zawodniła mieszkanka zgłaszając, że w betonowym słupie utkwił kot, który nie potrafi go opuścić. Na ulicę Kolejową zostały wysłane dwa zastępy. Strażacy przecięli słup i wydobyli kota, który został przekazany rakarzowi, a następnie do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Kot najprawdopodobniej cały dzień był uwieziony w słupie - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
właściciel kota14.03.2017 21:14

Dobrze, że strażacy zareagowali. Śmierć z wygłodzenia jest straszna.