Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 marca 2017

Pijana matka przewróciła wózek z dzieckiem

Pijana matka przewróciła wózek z dzieckiem
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci otrzymali informację o pijanej matce, która zajmowała się niespełna 1,5-roczną córką. Kobieta była tak pijana, że przewróciła się razem z wózkiem, w którym było dziecko. 

W sobotę w południe, jastrzębscy stróże prawa zostali zaalarmowani przez mieszkańca miasta. Zgłoszenie dotyczyło nietrzeźwej matki, opiekującej się małym dzieckiem. Kobieta była tak pijana, że przewróciła się z wózkiem, w którym była jej 1,5-roczna córka. Przypadkowe osoby pomogły 33-latce wstać i podnieść wózek.

- Mundurowi wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, którego lekarz zdecydował o przewiezieniu dziewczynki do szpitala. Wraz z kobietą policjanci pojechali do jej miejsca zamieszkania. Przed blokiem spotkali pozostawioną bez opieki, starszą córkę 33-latki. 11-latka została przewieziona do placówki wychowawczej. Również jej 1,5-roczna siostra trafiła tam zaraz po tym, jak zakończyły się badania lekarskie. Nieodpowiedzialną matkę mundurowi doprowadzili do policyjnej celi. Stróże prawa wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim zachowaniem kobieta naraziła życie lub zdrowie swoich dzieci na niebezpieczeństwo, grozić jej może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
mieszkaniec.K15.03.2017 16:21

grobwy fetorze :) ...naprawde to była Twoja połowica Nagrobku...a to skąd Jestem niema tutaj żadnego znaczenia.Ważne by pisać komentarze,pod raz przyjętym nickiem :)

grobowy fetor15.03.2017 11:35

Musiało Cie to urazic
pewnie dlatego ze jestes z przyjazni albo szerokiej

mieszkaniec. K15.03.2017 6:52

Napewno Nagrobku, to Twoja polowica.

Nagrobek15.03.2017 0:32

Na pewno była z szerokiej albo przyjazni.

seboc14.03.2017 16:26

Nic, tylko wodke pic. Takie miasto.

Bebok14.03.2017 9:03

Ona trzymała się wózka a jak puściła to się przewróciła a chyba z przyjaźni była!

Gość14.03.2017 0:13

gdzie się to wydarzyło?

Pokaż wszystkie opinie (13)