Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 marca 2017

Msza święta za kopalnię "Krupiński"

Msza święta za kopalnię "Krupiński"
fot. pixabay

Mimo że nieunikniony wydaje się być los kopalni „Krupiński”, której działalność dobiega końca, to jednak są osoby liczące na to, że coś może się jeszcze odmieni. W intencji ocalenia tej kopalni zostały zamówione msze święte. 

Specjalne nabożeństwa zostaną odprawione w katedrze na Wawelu w Krakowie w dniach 16 i 23 marca br. Pierwsza msza odbędzie się tuż przy  przy krzyżu św. Jadwigi i relikwiach św. Jana Pawła II, druga 23 marca o godz. 16:30 w kaplicy św. Jana Pawła II. Do wspólnej modlitwy zaprasza  Komitet Obywatelski Obrony Polskich Zasobów Naturalnych.  Los kopalni „Krupiński” wydaje się być przesądzony. O tym, że kopalnia zostanie zlikwidowana zdecydowało walne zgromadzenie akcjonariuszy w 2016 roku. Także zarząd JSW i minister energii opowiadają się za zamknięciem kopalni. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Gorąco wokół komunikacji miejskiej Gorąco wokół komunikacji miejskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
smutna pani z wąsem15.03.2017 6:06

A gdzie wasza Kaczka i jego małe kaczątka oni wam pomogą, ciemne górniki...

wierzący w Boga14.03.2017 21:21

To kościół uwielbia. Jak trwoga to do Boga. Ale w kościele nie ma Boga. On jest wszędzie. Ale najmniej go w kościele. Tam nawet nie można się spokojnie modlić.

menel14.03.2017 20:40

a ofiarę przeznaczą na wykup kwk z srk :)

Czytacz MarekCzytacz Marek14.03.2017 15:45

Śmiech na sali...

M&M14.03.2017 14:16

Oj co to za daty 10 to by było ok. Prezes by przybył i modlił sie z wami a nóż widelec by sie udały prośPIS Haha....

seboc14.03.2017 8:38

Ciemnota i zabobon w XXI w.

Gość14.03.2017 8:31

Głosowali na PiS, całowali autobus którym jeździł Duda, w mundurach pojawiają się na miesięcznicach, a teraz modlą się o ocalenie kopalni. Jeżeli już, to powinni się modlić do prezesa.

Pokaż wszystkie opinie (19)