Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
13 marca 2017

Kobieta-bokser z Jastrzębia zdobyła mistrzostwo Polski

Kobieta-bokser z Jastrzębia zdobyła mistrzostwo Polski
fot. Facebook Laury Grzyb

Po raz drugi w swojej karierze młoda jastrzębianka zdobyła mistrzostwo Polski seniorek w kategorii do 54 kg. Laura Grzyb jest nie tylko bardzo zdolna, ale posiada w sobie niezwykłego ducha walki. 

W niedzielne przedpołudnie Laura Grzyb, reprezentująca BKS Jastrzębie, pokonała w Grudziądzu w finale mistrzostw Polski Milenę Zglenicką z Pomorzanina Toruń. Tym samym jastrzębianka po raz drugi w karierze została Mistrzynią Polski pięściarek w kategorii wagowej do 54 kg. Droga do finału była ciężkim zmaganiem, który jednak był bardzo opłacalny.

W tych samych zawodach srebrny medal w kategorii do 48 kg zdobyła pochodząca z Jastrzębia-Zdroju Wiktoria Sądej. Obecnie jest podopieczną Legii Warszawy, ale swoją karierę pięściarską rozpoczynała w tym samym klubie co Laura Grzyb, czyli w BKS Jastrzębie. Mistrzyni Polski współpracę z „Wiki” wspomina bardzo ciepło: „Wiktoria zaprowadziła mnie na pierwszy trening i od tego się zaczęło”.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu Brutalnie pobił kobietę. Trafił do aresztu

Laura Grzyb Mistrzynią Polski w Boksie Laura Grzyb Mistrzynią Polski w Boksie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
max15.03.2017 10:03

Brawo dziewczyny???? tak trzymać-czekamy na więcej:)

Bebok13.03.2017 19:02

Brawo Ty! :)

józek13.03.2017 17:21

Boks to ciężki kawał chleba , Życzę Zdrowia i Sukcesów .

Zeb13.03.2017 16:50

Brawo dla laury oraz dla Andrzeja Porebskiego bardzo dobra robota trzymajcie tak dalej