Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 marca 2017

Straż pożarna gasiła pożar na terenie szpitala

Straż pożarna gasiła pożar na terenie szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę, w godzinach wieczornych, cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej gasiły pożar budynków znajdujących się na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. 

- O godzinie 17.41 do naszej Komendy wpłynęło zgłoszenie o pożarze na terenie WSS 2. Na miejsce wysłano cztery zastępy strażackie. Okazało się, że palił się budynek gospodarczy znajdujący się około 100 metrów od budynku głównego szpitala. W pomieszczeniach objętych pożarem paliły się stare materace i inne niepotrzebne sprzęty. Strażacy bez problemu ugasili ogień - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. Strażacy przeszukali budynek w celu sprawdzenia, czy nikt nie znajduje się w środku. Jak zapewnia PSP oprócz strat materialnych nikt nie doznał obrażeń spowodowanych pożarem.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bebok14.03.2017 9:02

Zwarcie? Standardowa śpiewa!