Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
15 marca 2017

Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Zatrzymany za posiadanie narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

W ręce wywiadowców wpadł 35-latek podejrzany o posiadanie narkotyków. W kieszeni kurtki jastrzębianina policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd. 

Podczas jednej z ostatnich służb, stróże prawa legitymowali przed blokiem na osiedlu Arki Bożka, znanego im 35-latka. W trakcie tych czynności, policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą, w wyniku której, w kieszeni kurtki znaleźli woreczek z białym proszkiem.

- Narkotykowy tester wskazał, że zabezpieczoną substancją jest amfetamina. Wywiadowcy zatrzymali 35-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Jastrzębianinowi przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość16.03.2017 8:35

Mundurowi dobrze wiedzą, w której knajpie można kupić narkotyki.