Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 marca 2017

Policjanci i strażnicy we wspólnym patrolu

Policjanci i strażnicy we wspólnym patrolu
fot. KMP Jastrzębie

Na jastrzębskich ulicach coraz częściej można spotkać policjantów i strażników miejskich, którzy wspólnie patrolują miasto. Właśnie w ten sposób realizuje się współpraca pomiędzy obiema instytucjami. 

Porozumienie pomiędzy jastrzębską policją i strażą miejską zostało podpisane pod koniec listopada ubiegłego roku. Chodzi przede wszystkim o to, aby mieszkańcy czuli się bezpieczniej.

- Od tego czasu jastrzębianie mogą spotkać na ulicach miasta mieszane patrole. Dzięki temu, mundurowi mogą nie tylko wymienić się własnymi spostrzeżeniami, ale i efektywniej dbać o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Połączenie sił i doświadczeń służb, których jednym z priorytetowych zadań jest ochrona obowiązującego porządku prawnego, przyczyni się też do zwiększenia społecznego zaufania do obu formacji oraz wpłynie na wzrost profesjonalizmu podejmowanych działań – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość15.03.2017 21:35

Ten policjant z ręczną jest nie raz najlepszym źródłem wiedzy o danym rejonie, a spotkania w zarządzie osiedla, administracji służą właśnie zdobywaniu takiej wiedzy, a wypić kawy/herbaty/wody nikt nikomu nie zabroni

seboc15.03.2017 12:23

SM to formacja zupelnie zbedna.

Gość15.03.2017 8:44

Policjant z teczką to nie patrol, tylko wycieczka do siedziby Zarządu Osiedla na kawkę.

mieszkaniec15.03.2017 7:18

Służby się rozwijają tak jak miasto