Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
15 marca 2017

Spotkanie z mieszkańcami na temat smogu

Spotkanie z mieszkańcami na temat smogu
fot. Samorządne Jastrzębie

Smog jest utrapieniem nie tylko Jastrzębia, ale wielu miast Polski. Jak sobie z nim radzić? Czy jest na niego sposób? Próba odpowiedzi na te pytania zostanie podjęta na jutrzejszym spotkaniu w sołectwie Ruptawa. 

- Chcemy, aby mieszkańcy otrzymywali rzetelne informacje na temat smogu, dlatego też postanowiliśmy zaprosić do naszego miasta organizację, które zajmują się tematem, na co dzień, czyli Rybnicki Alarm Smogowy oraz Wyjście Smoga. Porozmawiamy o tym czy stacje pomiarowe są potrzebne w Jastrzębiu. Dostarczymy mieszkańcom wiedzy o tym, jak poważnym zagrożeniem jest smog - powiedziała Ewelina Auguścik ze Stowarzyszenia Samorządne Jastrzębie, które organizuje spotkanie. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 16 marca, o  godz. 17.30 w Domu Sołeckim w Ruptawie. Wstęp na nie jest wolny.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drony pomogą walczyć ze smogiem w Jastrzębiu? Drony pomogą walczyć ze smogiem w Jastrzębiu?

Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Do do gościa15.03.2017 22:37

Ryśkowi to było nie raz gadane prosto w oczy i nic - jak to czyta to wie kto to pisze.
Po prostu radni w naszym mieście to tylko osobniki do zbierania diet i tyle.

mobi15.03.2017 18:55

PROPAGANDA :)

Do Gościa15.03.2017 14:21

Po co robić spotkanie na Górnym o Smogu jak jest na Ruptawie śmigać do Ruptawy i tyle.

Były Radny15.03.2017 14:01

Po co zebrania na osiedlach.Kłótnia zwada zawiść zazdrość. Niczego nowego nie dają.Zamiast zebrań potrzebny jest dobry gospodarz miasta gdzie widzi potrzeby mieszkańców. Na zebrania przychodzą większością ludzie roszczeniowi i kłótliwi .Nie trzeba chodzić na zebrania żeby coś załatwić są dyżury Prezydentów ,Radnych ,Zarządów osiedli ,Sołtysów.Złośliwcy tego nie rozumieją bo prościej na stronach internetowych ubliżać ludziom.A Gość to chyba przerasta wszystkich.Paranoja oj,oj,oj

obserwator 15.03.2017 13:25

Ten Gość z komentarzy to jakiś nawiedzony człowiek mający zaburzenia psychiczne

Do Gościa 15.03.2017 13:19

Wyjątkowo złośliwy jesteś a to przynosi odwrotny skutek. Ja masz coś do Piechoczków to im to powiedz.

Gość15.03.2017 12:58

Państwo Piechoczkowie to porażka w mieście. Im tylko przeszkadza ogrzewalnia i schody na Północnej a co do smogu to się nie odezwie bo sąsiedzi go nie wybiorą. Wszak wszyscy do okoła smrodzą.

Pokaż wszystkie opinie (9)