Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
15 marca 2017

Jastrzębianin triumfuje w Wiosennym Biegu w Chorzowie

Jastrzębianin triumfuje w Wiosennym Biegu w Chorzowie
fot.pixabay

Jastrzębski Klub Biegacza ma świetną wiadomość dla wielbicieli tej dyscypliny sportu. Zawodnik Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie zajął pierwsze miejsce w Wiosennym Biegu na 10 km w Chorzowie. 

Jastrzębianin Grzegorz Szulik nie dał szans rywalom i triumfował na dystansie 10 km w kategorii M30-39. Chorzowski Bieg Wiosenny otwiera serię biegów w nowym sezonie, które zaliczają się do Parkowej Korony Biegów.

 Zawodnicy przebiegli dwie 5-kilometowe pętle. Trasa miała wprawdzie kilka podbiegów, ale zaliczała się raczej do łatwiejszych. Niezwykle ważny był natomiast odpowiedni ubiór, aby startujący jeszcze przed biegiem nie tracili siły na dogrzewanie organizmu.

- Biegania w krótkich spodenkach w taką pogodę nie polecam – uśmiecha się ultra maratończyk. Podczas tego startu można sprawdzić, czy zima została właściwie przepracowana. Wiem, że większość osób podeszła do tematu solidnie, a szczególnie te, które biorą udział w naszych czwartkowych treningach na parkowych alejach - powiedział portalowi Aktywnie w Parku Śląskim  August Jakubik, który wspiera Park Śląski w organizacji Biegu Wiosennego.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!