Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
16 marca 2017

Zabrali mu prawo jazdy za jazdę "po pijaku"

Zabrali mu prawo jazdy za jazdę  "po pijaku"
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

51-letni jastrzębianin kierował samochodem mając w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Został zatrzymany przez policję. Za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem. 

Każdego dnia policjanci przeprowadzają w naszym mieście wiele kontroli drogowych, podczas których zatrzymywani są nietrzeźwi kierowcy. Niedawno w ręce mundurowych wpadł mężczyzna, który ruszył w drogę z promilami.

  - Mieszkaniec Jastrzębia stróże prawa zatrzymali po 13.00, na ulicy Dworcowej. Jadący matizem 51-latek miał w organizmie prawie dwa promile. Los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Nie dość, że straci on prawo jazdy, to może jeszcze trafić do więzienia nawet na dwa lata - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja przypomina, że osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby.

- Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!- apelują policjanci.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość16.03.2017 8:37

Będzie jeździł bez prawka.

haha16.03.2017 8:27

I bardzo dobrze, dwa promile ! Troche przesadzil ! Pil za 500+???