Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 marca 2017

Zabrali mu prawo jazdy za jazdę "po pijaku"

Zabrali mu prawo jazdy za jazdę  "po pijaku"
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

51-letni jastrzębianin kierował samochodem mając w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Został zatrzymany przez policję. Za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem. 

Każdego dnia policjanci przeprowadzają w naszym mieście wiele kontroli drogowych, podczas których zatrzymywani są nietrzeźwi kierowcy. Niedawno w ręce mundurowych wpadł mężczyzna, który ruszył w drogę z promilami.

  - Mieszkaniec Jastrzębia stróże prawa zatrzymali po 13.00, na ulicy Dworcowej. Jadący matizem 51-latek miał w organizmie prawie dwa promile. Los mężczyzny leży teraz w rękach sądu. Nie dość, że straci on prawo jazdy, to może jeszcze trafić do więzienia nawet na dwa lata - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja przypomina, że osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby.

- Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!- apelują policjanci.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość16.03.2017 8:37

Będzie jeździł bez prawka.

haha16.03.2017 8:27

I bardzo dobrze, dwa promile ! Troche przesadzil ! Pil za 500+???