Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
17 marca 2017

Zderzenie samochodów. Dziecko trafiło do szpitala

Zderzenie samochodów. Dziecko trafiło do szpitala
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Dwa samochody zderzył się w czwartek na ulicy Wrocławskiej. Dziecko, które znajdowało się w jednym z nich trafiło do szpitala. Sprawca wypadku stracił prawo jazdy. 

Do wypadku doszło w czwartek, przed godziną 17.00, na ulicy Wrocławskiej. Jak ustalili mundurowi, 19-letni kierowca seata, jadąc w kierunku ulicy Poznańskiej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z oplem, którym kierował 33-latek.

- W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło 9-letnie dziecko, które podróżowało w vectrze. Na szczęście dziewczynka nie odniosła obrażeń i po konsultacji lekarskiej, opuściła placówkę. Jako że w miejscu, w którym doszło do zdarzenia, obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, a wszystko wskazuje na to, że sprawca zdarzenia jechał znacznie szybciej, za rażące naruszenie przepisów, stróże prawa zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Sonia20.03.2017 2:02

Do antygor.no na pewno sps i sci .świeci sjz.jakis przybyły to pisze,zeby nie napisać dosadniej

mysliciel19.03.2017 12:00

Znajac nasz szpital to zmarlo

anygór 18.03.2017 17:19

Ulica Libowiec jest notorycznie terroryzowana przez samochody SPS i SCI. Tyle dzieci tamtędy chodzi a wieśniaki SPS i SCI jeżdżą tamtędy ponad 100 na godzinę. Prosimy o fotoradar na Libowcu, bo znowu dojdzie do tragedii, jak 2 lata temu, kiedy to rybniczanin zabił 17 latkę i uciekł.

ZZZ17.03.2017 15:07

Kolejny młody głupek jadący zbyt szybko. Przy szybkości 40-50Km/godz, a tam powinno się jechać taką szybkością "stracił panowanie nad pojazdem". Powinien stracić prawo jazdy na co najmniej 10 lat i zapłacić pieniędzmi zarobionymi przez siebie wszystkie straty poszkodowanych. Łącznie z badaniem dziecka.

lipszta17.03.2017 13:46

Tam jest ciasno dlatego 30km/h przychodnia apteka droga do szkoły.zabrac dożywotnio prawa jazdy i obciazyc wszelkimi kosztami.

ginter17.03.2017 12:46

Jeżdżą jak wariaci dla przykładu zabrac prawa jazdy na 10lat.kupil starego rupiecia i myśli ze jest na torze formuly co za buractwo.