Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 marca 2017

Zderzenie samochodów. Dziecko trafiło do szpitala

Zderzenie samochodów. Dziecko trafiło do szpitala
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Dwa samochody zderzył się w czwartek na ulicy Wrocławskiej. Dziecko, które znajdowało się w jednym z nich trafiło do szpitala. Sprawca wypadku stracił prawo jazdy. 

Do wypadku doszło w czwartek, przed godziną 17.00, na ulicy Wrocławskiej. Jak ustalili mundurowi, 19-letni kierowca seata, jadąc w kierunku ulicy Poznańskiej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z oplem, którym kierował 33-latek.

- W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło 9-letnie dziecko, które podróżowało w vectrze. Na szczęście dziewczynka nie odniosła obrażeń i po konsultacji lekarskiej, opuściła placówkę. Jako że w miejscu, w którym doszło do zdarzenia, obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, a wszystko wskazuje na to, że sprawca zdarzenia jechał znacznie szybciej, za rażące naruszenie przepisów, stróże prawa zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Sonia20.03.2017 2:02

Do antygor.no na pewno sps i sci .świeci sjz.jakis przybyły to pisze,zeby nie napisać dosadniej

mysliciel19.03.2017 12:00

Znajac nasz szpital to zmarlo

anygór 18.03.2017 17:19

Ulica Libowiec jest notorycznie terroryzowana przez samochody SPS i SCI. Tyle dzieci tamtędy chodzi a wieśniaki SPS i SCI jeżdżą tamtędy ponad 100 na godzinę. Prosimy o fotoradar na Libowcu, bo znowu dojdzie do tragedii, jak 2 lata temu, kiedy to rybniczanin zabił 17 latkę i uciekł.

ZZZ17.03.2017 15:07

Kolejny młody głupek jadący zbyt szybko. Przy szybkości 40-50Km/godz, a tam powinno się jechać taką szybkością "stracił panowanie nad pojazdem". Powinien stracić prawo jazdy na co najmniej 10 lat i zapłacić pieniędzmi zarobionymi przez siebie wszystkie straty poszkodowanych. Łącznie z badaniem dziecka.

lipszta17.03.2017 13:46

Tam jest ciasno dlatego 30km/h przychodnia apteka droga do szkoły.zabrac dożywotnio prawa jazdy i obciazyc wszelkimi kosztami.

ginter17.03.2017 12:46

Jeżdżą jak wariaci dla przykładu zabrac prawa jazdy na 10lat.kupil starego rupiecia i myśli ze jest na torze formuly co za buractwo.