Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 marca 2017

Dzisiaj otrzymasz sadzonkę drzewek za darmo

Dzisiaj otrzymasz sadzonkę drzewek za darmo
fot. pixabay

Wprowadzone ostatnio przez Sejm prawo, które umożliwia bezkarne wycinanie drzew, oburzyło wiele środowisk. Protestują politycy, organizacje społeczne i zwykli obywatele. Dzisiaj, w Jastrzębiu w ramach protestu przeciwko wycinaniu drzew będą rozdawane sadzonki, które każdy może posadzić przed swoim domem, blokiem, w najbliższej okolicy. 

Każdy, kto przyjdzie w poniedziałek o godz. 16:00 na plac przy TESCO, aleja Józefa Piłsudskiego otrzyma za zupełną darmochę sadzonkę drzewka do posadzenia. Odbędzie się to w ramach inicjatywy, którą podjął jastrzębski poseł Krzysztof Gadowski (PO). Każdy mieszkaniec będzie mógł w ten sposób zaprotestować przeciwko prawu, które przyczyniło się do masowej wycinki drzew na terenie całego kraju. „Sadźmy drzewa, zamiast je wycinać” - to  hasło tej akcji. Przyłączyć się do niej może każdy bez względu na sympatie polityczne. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga na niebezpieczne drzewa Uwaga na niebezpieczne drzewa

Uczniowie zasadzili las w słojach Uczniowie zasadzili las w słojach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość21.03.2017 1:54

przyjdzie wiosna, lato, to panowie z kosami spalinowymi przy koszeniu trawy zrobią porządek z młodymi dzewkami

DM20.03.2017 18:50

Co Szyszko robi z drzewami, to Kaczyński z demokracją, Morawiecki z gospodarką, Zalewska z edukacją, Ziobro z sądami, Macierewicz z armią...

Grobowy odor20.03.2017 14:59

hanysy już wyciągają łapy bo darmooo

jurek20.03.2017 12:07

Bardzo pozytywna inicjatywa! Sadzonki mam własne, więc i tak sadzę, ale jak ktoś może, to niech się dołączy!

Gość20.03.2017 10:52

Postkomuna w postaci PIS niszczy nasz kraj i miną lata zanim uda to się naprawić. Dlatego każda tego typu akcja ma sens.

seboc20.03.2017 10:31

Idea dobra. Drzewa jednak nie powinny byc sadzone bezmyslnie. Wokol blokow pelno jest roznego rodzaju instalacji. Drzewo zbyt blisko budynku tez jest zagrozeniem dla fundamentow i samego budynku lub drogi obok.

Pokaż wszystkie opinie (13)