Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 marca 2017

Kierowca uderzył w drzewo. Miał 4 promile alkoholu

Kierowca uderzył w drzewo. Miał 4 promile alkoholu
fot. KMP Jastrzębie

Kierował samochodem mając w organizmie ponad 4 promile alkoholu. Nie tylko wsiadł za kierownicę będąc pijanym, ale też doprowadził do kolizji. Teraz grożą mu nawet dwa lata więzienia. 

W niedzielę po południu, mundurowi otrzymali informację o kolizji, do której doszło na ulicy Połomskiej. Sprawcą zdarzenia okazał się 36-latek, którego peugeot w trakcie włączania do ruchu, stoczył się i uderzył w drzewo.

-  Policjanci nie kryli zdziwienia, kiedy okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 4 promile. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, trafił on do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Za jazdę w stanie nietrzeźwości, oprócz utraty prawa jady, 36-latkowi grożą 2 lata więzienia. W związku z tym, że w trakcie kontroli jastrzębianin nie okazał obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu, mundurowi skierowali pismo do funduszu gwarancyjnego. Jeżeli potwierdzi się, że właściciel nie wykupił polisy, będzie musiał zapłacić dodatkowo wysoką grzywnę - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Głośno21.03.2017 18:35

Tylko zrobiło się troszkę cieplej i już ciasne umysłowo debilki szaleją na swych motocyklach. Z może by tak wyjechali na autostradę. Nie mają daleko. Tam mają prawo do szybkiej jazdy aż do 140 km/godz. Złapani w mieście powinni płacić mandaty za wszystko co tylko policjant wymyśli. Jeden mandat niżej tysiaka nie powinien zejść. Na chamstwo, trzeba odpowiadać chamstwem. Inaczej, głupek nie zrozumie.

Rzepicha21.03.2017 16:51

Znowu nielegalna wycinka drzew

Kierowca21.03.2017 13:22

Taka grzywna za brak ubezpieczenia zaczyna się od 3500 zł. Policjanci zachowali się źle. Powinni wyjąć go z samochodu i wykonać nim kilka zderzeń z drzewem. Gdyby mu przy tym złamali kark, wtedy można by uznać, że postąpili słusznie wyrywając chwasta z naszego życia.
Nie mam żadnego wytłumaczenia na jazdę po pijaku. Jeśli ten typ wyjdzie z aresztu, musimy go poprosić żeby się sam wyrwał.

Ludzką rzeczą błądzić.21.03.2017 8:54

Grzywna, wyrok w zawiasach i prawo jazdy na 4 lata w duszy.
4 promile chyba nawet nie wiedział co robi.

do seboc21.03.2017 8:19

No i tylko wódkę pijesz a potem wypisujesz takie brednie ,stary alkoholiku

seboc21.03.2017 7:50

Nic tylko wodke pic. Takie miasto.