Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
21 marca 2017

Wiosenny konkurs! Wygraj książkę

Wiosenny konkurs! Wygraj książkę

Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. To dobry moment na nową książkę, nową ciekawą lekturę. Specjalnie z myślą o Was księgarnia „Autorska” i portal JastrzebieOnline proponuje konkurs, w którym możecie wygrać dwie świeżutkie książki. 

Żeby zdobyć pachnące nowością publikacje wystarczy pobudzić swoją kreatywność oraz drzemiące talenty i napisać za czym najbardziej tęskniliście w zimie? Księgarnia „Autorska” wybierze dwie najbardziej ciekawe odpowiedzi. Zgłoszenia konkursowe prosimy nadsyłać na e-mail: konkurs@jastrzebieonline.pl (w e-mailu proszę podać imię, nazwisko, numer telefonu). Na odpowiedzi czekamy do piątku, 24 marca, kiedy to zostaną ogłoszone nazwiska zwycięzców. Nagrody będą do odbioru w księgarni „Autorska”, mieszczącej się w Galerii „Jastrzębie”.

A nagrodą jest jedna z dwóch książek pt. „Ścieżki nadziei” i „Kochanka”.  Obydwie książki opowiadają o zawiłościach ludzkiego życia, jego dylematach i problemach, z którymi muszą zmierzyć się boaheterowie. Czy wyjdą z tego zwycięsko i znajdą sens życia? Przekonajcie się sięgając po książki cieszące się dużą popularnością wśród czytelników.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!