Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Queens Chicken
23 marca 2017

Policjanci przetrzepali kierowców zawodowych

Policjanci przetrzepali kierowców zawodowych
fot. KMP Jastrzębie

Tym razem policjanci mieli na oku kierowców autobusów i ciężarówek. Okazało się, że części z nich nie mogła kontynuować jazdy ze względu na stan techniczny pojazdów. 

Śląscy policjanci prowadzili na drogach działania pod nazwą Truck & Bus. Podczas akcji mundurowi zwracali szczególną uwagę na zawodowych kierowców

- W Jastrzębiu-Zdroju w akcji wzięło udział 10 policjantów. Stróże prawa skontrolowali w naszym mieście 86 kierujących, w tym 49 kierowców ciężarówek oraz 8 autobusów. W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci ujawnili 25 naruszeń stanu technicznego pojazdów, w wyniku czego jeden nie został dopuszczony do dalszej drogi. Ponadto mundurowi nałożyli 46 mandatów karnych oraz zastosowali 9 pouczeń. Zatrzymano także 9 dowodów rejestracyjnych - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Uwaga! Będą kontrole  w jastrzębskich firmach Uwaga! Będą kontrole w jastrzębskich firmach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bezpiecznik23.03.2017 10:13

A co z głupkami szalejącymi po naszych ulicach? Za szybko jeżdżą i nie sposób ich dogonić?

trzepaczka23.03.2017 8:42

Kierowcy poczuli się przetrzepani

seb23.03.2017 7:56

A niesprawnych samochodów osobowych nie widzą na drogach? Jest ich mnóstwo! Nie trzeba być wprawionym diagnostą żeby stwierdzić już z daleka, że jedzie taki na chińskich ledach do jazdy dziennej. Nie nadaje się to do niczego