Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 marca 2017

Policjanci przetrzepali kierowców zawodowych

Policjanci przetrzepali kierowców zawodowych
fot. KMP Jastrzębie

Tym razem policjanci mieli na oku kierowców autobusów i ciężarówek. Okazało się, że części z nich nie mogła kontynuować jazdy ze względu na stan techniczny pojazdów. 

Śląscy policjanci prowadzili na drogach działania pod nazwą Truck & Bus. Podczas akcji mundurowi zwracali szczególną uwagę na zawodowych kierowców

- W Jastrzębiu-Zdroju w akcji wzięło udział 10 policjantów. Stróże prawa skontrolowali w naszym mieście 86 kierujących, w tym 49 kierowców ciężarówek oraz 8 autobusów. W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci ujawnili 25 naruszeń stanu technicznego pojazdów, w wyniku czego jeden nie został dopuszczony do dalszej drogi. Ponadto mundurowi nałożyli 46 mandatów karnych oraz zastosowali 9 pouczeń. Zatrzymano także 9 dowodów rejestracyjnych - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bezpiecznik23.03.2017 10:13

A co z głupkami szalejącymi po naszych ulicach? Za szybko jeżdżą i nie sposób ich dogonić?

trzepaczka23.03.2017 8:42

Kierowcy poczuli się przetrzepani

seb23.03.2017 7:56

A niesprawnych samochodów osobowych nie widzą na drogach? Jest ich mnóstwo! Nie trzeba być wprawionym diagnostą żeby stwierdzić już z daleka, że jedzie taki na chińskich ledach do jazdy dziennej. Nie nadaje się to do niczego