Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 marca 2017

Zastraszał, nękał a teraz ukrywa się przed policją

Zastraszał, nękał a teraz ukrywa się przed policją
fot. KMP Jastrzębie

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania mieszkańców, którzy weszli w konflikt prawem i chcą uniknąć odpowiedzialności. Do grona poszukiwanych dołączyły kolejne osoby. 

Wśród poszukiwanych przez policjantów jest Mariusz Satała. Ten 46-letni mężczyzna jest poszukiwany przez mundurowych, ponieważ śledczy zarzucają mu, że nękał inną osobę lub jej bliskich groźbami wprowadzając u nich uczucie zagrożenia i naruszenie prywatności. Za ten czyn podejrzanemu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji apeluje do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania tego mężczyzny o skontaktowanie się z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod numerem telefonu (32) 47-87-288 lub (32) 47-87-200, bądź z dowolną jednostką policji na terenie całego kraju, dzwoniąc pod bezpłatny numer 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ZMS24.03.2017 18:31

Dopadniemy chwasta. Swoje wiemy. Teraz to on jest zastraszony.

Gość24.03.2017 10:17

Do paki z nim