Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
24 marca 2017

Zastraszał, nękał a teraz ukrywa się przed policją

Zastraszał, nękał a teraz ukrywa się przed policją
fot. KMP Jastrzębie

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania mieszkańców, którzy weszli w konflikt prawem i chcą uniknąć odpowiedzialności. Do grona poszukiwanych dołączyły kolejne osoby. 

Wśród poszukiwanych przez policjantów jest Mariusz Satała. Ten 46-letni mężczyzna jest poszukiwany przez mundurowych, ponieważ śledczy zarzucają mu, że nękał inną osobę lub jej bliskich groźbami wprowadzając u nich uczucie zagrożenia i naruszenie prywatności. Za ten czyn podejrzanemu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Komenda Miejska Policji apeluje do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania tego mężczyzny o skontaktowanie się z Zespołem Poszukiwań Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod numerem telefonu (32) 47-87-288 lub (32) 47-87-200, bądź z dowolną jednostką policji na terenie całego kraju, dzwoniąc pod bezpłatny numer 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ZMS24.03.2017 18:31

Dopadniemy chwasta. Swoje wiemy. Teraz to on jest zastraszony.

Gość24.03.2017 10:17

Do paki z nim