Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 marca 2017

Setki motocykli wyjechało na ulice Jastrzębia

Setki motocykli wyjechało na ulice Jastrzębia Zobacz więcej zdjęć
fot. Adam łukasik

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości to motocykliści uroczyście pożegnali zimę i oficjalnie można cieszyć się wiosną. Specjalne obrzędy z tym związane odbyły się w minioną sobotę. 

Kilkuset motocyklistów zjechało do Jastrzębia, aby na dobre pożegnać zimę. Miejscem zbiórki była restauracja McDonald’s. Dokładnie o 14.30 ruszyli eskortowani przez policję. Na czele znajdowała się Bura Suka, która wkrótce miała podzielić los odchodzącej zimy. Tymczasem dumnie jechała jako pierwsza i przyciągała wzrok mieszkańców. Także piękne, lśniące motory budziły podziw. Kolumna kierowała się al. Piłsudskiego - al. Jana Pawła II do Moszczenicy. Tam rozpalono ognisko i Bura Suka zakończyła swój żywot w płomieniach.

Wielbiciele motocykli wspólnie biesiadowali i cieszyli się rozpoczętą wiosną.  

- Dla nas to taka tradycja, aby wspólnie się spotkać. Rozpocząć sezon. Pogadać o planach wyjazdowych, po prostu świetnie się bawić -powiedział jeden z motocyklistów. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wyobraźcie sobie, że to mój były maż!" i podpaliła kukłę (video) "Wyobraźcie sobie, że to mój były maż!" i podpaliła kukłę (video)

Bura Suka gotowa do spalenia (video) Bura Suka gotowa do spalenia (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Huhu28.03.2017 7:51

Nic do tego nie mam ze witają hucznie wiosnę ale akurat w ten dzień się mogą spieszylem przez co się spóźniłem i byłem mogą oburzony

wielki lulok28.03.2017 3:34

Nie czerstwy lulok tylko lulok leń bbbbbbbbuuuuuuuhhhhhaaaaa hhhhhhhaaaaaa

wrotkarz28.03.2017 0:09

Bardzo fajna impreza!
https://m.youtube.com/watch?v=oPOakfGA5cA 

Czerstwy lulok27.03.2017 15:04

Jo jada moplikiem

Stary piechór27.03.2017 12:52

Pozdrowienia dla motocyklistów , fajna impreza, podobało mi się i mojemu 3-letniemu wnuczkowi .

Prawo27.03.2017 12:36

Trochę byłem zaskoczony ilością motocykli ale nie widziałem, żeby ktoś łamał prawo. Raz na rok, tak ilość motocykli mi nie przeszkadza. Zwłaszcza w dzień wolny od pracy.

rolnik27.03.2017 10:48

nic się nie dzieje jak zjadą się raz na rok, powinniśmy się cieszyć, że po ulicach naszego miasta nie chodzą codziennie protesty i inne manifestacje tak jak np. w Warszawie ;)

Pokaż wszystkie opinie (9)