Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
29 marca 2017

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej

Wypadek na skrzyżowaniu  ulicy Warszawskiej
fot. mh / jastrzebieonline.pl

W środę około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej, Poznańskiej, Porozumienia Jastrzębskiego miało miejsce zderzenie samochodów. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby mundurowe. 

Według relacji świadków jeden z samochodów znajdujący się na ulicy Poznańskiej nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi, który jechał ulicą Warszawską, co skutkowało zderzeniem aut. Na miejscu natychmiast zjawiła się policja oraz straż pożarna. Na skrzyżowaniu często dochodzi do wypadków spowodowanych tym, że kierowcy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i nie zachowują należytej ostrożności. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Gość30.03.2017 22:21

Zapraszam do miast gdzie na skrzyżowaniach są jeszcze tramwaje i trolejbusy. Nie dajesz rady na tym skrzyżowaniu jedź do okoła

z30.03.2017 21:56

Młodzi i gniewni. I myślą, że starym autem będzie szybko i pewnie. Brak refleksji.

dokawski30.03.2017 21:50

A lipa brązowe zęby skacze po lawetach

Prawdomowny30.03.2017 17:59

Nastepne super bezpieczne skrzyzowanie na miare XXI wieku.

Elka30.03.2017 14:33

Gość z 12.37 najważniejsze , że Ty masz największą wiedzę wszystko wiesz dziwię się że nie założysz szkoły jazdy , sam pewnie urodziłeś się z plastikiem w zębach.

Gość30.03.2017 12:37

To skrzyżowanie "L" piłują do skutku bo zdają na nim egzamin. A znam osoby co dostały plastik do ręki i nie wie co tam zrobić!.

Byłem świadkiem stałem jako 3 auto do wyjazdu w lewo z Poznańskiej z przeciwka kobieta lat ok 25 po 5 minutach gdzieś zadzwoniła i z telefonem przy uchu pokonała to skrzyżowanie na wprost. Mam wrażenie że dzwoniła do tatusia co zrobić.

plugawy anonim30.03.2017 10:36

Na Warszawskiej powinni zrobić remont jak na Mazowieckiej rozkopać i zostawić wtedy kierowcy po dziurach bada jezdzic w porywach do 20 Km/h I co można? można!

Pokaż wszystkie opinie (15)