Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
30 marca 2017

Paliło się stoisko na targowisku miejskim

Paliło się stoisko na targowisku miejskim
pSP

W środę na targowisku miejskim przy ul. Arki Bożka doszło do pożaru. Na miejsce wezwano Państwową Straż Pożarną. Nikomu nic się nie stało. 

- Około godziny 17:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze na targowisku. Na miejsce udały się dwa zastępy strażackie. Jak się okazało pożar wybuchł na zapleczu stoiska z odzieżą. Właściciel dokonywał tam prac remontowych używając do tego szlifierki kątowej, która przyczyniła się do zaprószenia ognia. Strażacy dogasili pożar - powiedział zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju brygadier Mirosław Juraszczyk.

Jak zapewniają strażacy nikomu nic się nie stało. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!