Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 marca 2017

Zatrzymano sklepowego złodzieja. Chciał ukraść akcesoria remontowe

Zatrzymano sklepowego złodzieja. Chciał ukraść akcesoria remontowe
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy stróże prawa zatrzymali 37-letniego złodzieja. Mężczyzna skradł z marketu warte kilkaset złotych akcesoria remontowe. Teraz grozi mu do pięciu lat więzienia. 

W środę po południu mundurowi zostali wezwani do jednego z marketów z powodu kradzieży. Ochrona sklepu wskazała policjantom 37-latka, który przeszedł przez linię kas, nie płacąc za warty blisko 600 złotych towar.

- Jastrzębianin zaplanował kradzież. Zanim wpadł w ręce ochroniarzy, wyciął kody kreskowe z każdego z przedmiotów. W rozmowie z policjantami jastrzębianin przyznał, że dopuścił się przestępstwa z powodu problemów finansowych. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu. Grozi mu 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do admina01.04.2017 22:15

Jeśli nie publikujesz komentarzy mocno krytycznych, to dlaczego publikujesz głupka podpisującego się "Smakosz kału". Rzeczywiście jest smakoszem. Ale czy musisz mu pomóc w rozgłaszaniu to na cały świat? Czy ty też to jesz?

pomyśl01.04.2017 22:12

Może to był zdesperowany człowiek, który chciał tymi narzędziami wykonać komuś jakąś pracę i w ten sposób zarobić na życie?

Smakosz kału30.03.2017 22:26

To musiał być jakiś hanys