Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
31 marca 2017

Policjanci ćwiczyli na stadionie jak radzić sobie z kibolami

Policjanci ćwiczyli na stadionie jak radzić sobie z kibolami
fot. KMP Jastrzębie

Na jastrzębskim stadionie odbyło się szkolenie praktyczne policjantów z Nieetatowego Pododdziału Policji. Wszystko po to, aby podnieść umiejętności, które przydadzą się do utrzymania ładu i porządku w czasie imprez sportowych. 

Trwające kilka godzin wtorkowe szkolenie miało na celu przede wszystkim udoskonalenie współdziałania ze sobą policjantów, którzy w razie zbiorowych zakłóceń ładu i porządku publicznego, będą interweniować w pododdziałach zwartych. Przeprowadził je Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, podinsp. Marcin Bębenek.

- Najważniejszymi elementami przeprowadzonego treningu było sprawdzenie mobilności pododdziału, jak również tworzenie tyralier. Nabywanie i utrwalanie takich umiejętności jest niezbędne podczas stadionowych zamieszek, dlatego policjanci regularnie biorą udział w takich szkoleniach - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
mieszkaniec. K31.03.2017 18:35

Szkoda,ze nie Ty mieszkaniec :-(

takijeden31.03.2017 17:58

Będą muzeum pilnować, żeby czasem górnicy bolka taczką z postumentu nie wywieźli.

menel31.03.2017 15:29

szkolą się jak pacyfikować górników a jest ich coraz mniej i trudniej do nich będzie trafić

seboc31.03.2017 8:32

Beda utrzymywac lad po likwidacji JSW.

Gość31.03.2017 7:59

Ostra amunicja i problem rozwiązany.

mieszkaniec31.03.2017 7:48

Miasto się szkoli