Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
31 marca 2017

Miejskimi rowerami pojedziemy na wakacje

Miejskimi rowerami pojedziemy na wakacje
fot. UM Jastrzębie

System miejskich rowerów powinien zostać uruchomiony w miesiącach czerwiec-lipiec. W sam raz na wakacyjne wycieczki rowerowe po mieście i okolicy. Urząd Miasta podejmuje działania w tym kierunku.

Kiedy ruszą miejskiej rowery? Coraz częściej mieszkańcy zadają sobie to pytanie. Urząd Miasta, a dokładnie Jastrzębski Zakład Komunalny podejmuje działania w tym kierunku. Jak powiedziała prezydenta Anna Hetman, JZK dokonał rozpoznania tematu poprzez tak zwany dialog techniczny. Polega on na pozyskaniu informacji o kosztach i uwarunkowaniach technicznych wprowadzenia systemu rowerów miejskich od firm, które się tym zajmują. JZK zapoznał się z rozwiązaniami, jakie w tym zakresie stosowane są w kraju i poza nim. Interesowano się również warunkami umowy i kosztami związanymi z obsługą takiego systemu. Po uzyskaniu tych informacji zostanie wybrana firma, której miasto zleci wprowadzenie rowerów miejskich w Jastrzębiu. Planuje się, że rowery miejskie zawitają do naszego miasta w czerwcu lub lipcu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
@mamusia 03.04.2017 13:19

Więcej wyobraźni , wszystko da sie zrobić i załatwić, spakować. Właśnie tak rodziny jeżdzą na wakacje i bardzo dobrze robią!

Mamusia03.04.2017 9:27

Na wakacje rowerem z całą rodziną i bagażami coś tego nie widzę.

Gość02.04.2017 7:58

Poszaleję sobie po Mazowieckiej, tylko kamienie będą wyskakiwały spod kół.

EMERYT01.04.2017 10:21

Wakacje to ja mam cały czas

hehe do seboc01.04.2017 7:47

sorry ale liczenie nie jest moja najmocniejsza strona

@max31.03.2017 19:30

No, bez podjęcia dzialań nic się nie da, przynajmniej tak mi się wydaje, a może jest inaczej max?

max31.03.2017 17:37

Slowo klucz urząd PODEJMUJE DZIALANIA i na tym się skończy a jak im się uda choć im kibicuje to pewnie przed zima tak jak otwarto basen w zdroju w pazdzierniku

Pokaż wszystkie opinie (15)