Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 kwietnia 2017

Potrąciła pieszą na chodniku

Potrąciła pieszą na chodniku
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło na ulicy Turystycznej. 18-letnia kierująca straciła panowanie nad samochodem, wjechała na chodnik i potrąciła kobietę. 52-letnia mieszkanka Pszczyny trafiła do szpitala. 

O wypadku informowaliśmy już wcześniej, teraz znamy jego dokładne okoliczności. Mundurowi w oparciu o relację świadka ustalili, że do potrącenia doszło na chodniku, chwilę po tym, jak kobieta przeszła przez jezdnię.

- Kierującą okazała się 18-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Podczas skręcania w lewo, młoda kobieta straciła panowanie nad fordem i wjechała na chodnik, uderzając w pieszą i zaparkowany w pobliżu samochód. 52-lata trafiła do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość03.04.2017 8:32

Pieszy, a widziałeś, jak parkują lub zawracają instruktorzy po wysadzeniu kursantów? To jest dopiero zagadka, jak oni mogą być instruktorami.

pieszy03.04.2017 7:22

Ale egzamin z parkowania zdała ,ale jeżdzić po drodze to jej już nie nauczyli.