Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
3 kwietnia 2017

Potrąciła pieszą na chodniku

Potrąciła pieszą na chodniku
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło na ulicy Turystycznej. 18-letnia kierująca straciła panowanie nad samochodem, wjechała na chodnik i potrąciła kobietę. 52-letnia mieszkanka Pszczyny trafiła do szpitala. 

O wypadku informowaliśmy już wcześniej, teraz znamy jego dokładne okoliczności. Mundurowi w oparciu o relację świadka ustalili, że do potrącenia doszło na chodniku, chwilę po tym, jak kobieta przeszła przez jezdnię.

- Kierującą okazała się 18-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Podczas skręcania w lewo, młoda kobieta straciła panowanie nad fordem i wjechała na chodnik, uderzając w pieszą i zaparkowany w pobliżu samochód. 52-lata trafiła do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość03.04.2017 8:32

Pieszy, a widziałeś, jak parkują lub zawracają instruktorzy po wysadzeniu kursantów? To jest dopiero zagadka, jak oni mogą być instruktorami.

pieszy03.04.2017 7:22

Ale egzamin z parkowania zdała ,ale jeżdzić po drodze to jej już nie nauczyli.