Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
3 kwietnia 2017

Ktoś podpalił samochód. Mógł spłonąć las

Ktoś podpalił samochód. Mógł spłonąć las
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W sobotę dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał informację o płonącym samochodzie w sołectwie Ruptawa. Na miejsce wysłano trzy zastępy strażackie. 

- Około godz. 13:30 w lesie przy ul. Spacerowej doszło do pożaru samochodu osobowego. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy Straży Pożarnej(w tym OSP Ruptawa). Samochód był na czeskich rejestracjach, na szczęście nikogo nie było w środku. Strażacy szybko poradzili sobie z ogniem. Wszystko wskazuje na to, że było to podpalenie - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Świadkowie zdarzenie mówią, że gdyby nie interwencja strażaków, mogłoby dojść do pożaru lasu. Pojawiły się również doniesienia, że samochód mógł być kradziony.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kamil18.05.2017 16:29

Należy odszukać podpalacza i go również spalić. Ale z daleka od lasu.