Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 kwietnia 2017

Chciał targnąć się na życie, ale poszedł do baru

Chciał targnąć się na życie, ale poszedł do baru
fot.pixabay

We wtorkowy wieczór rodzice mężczyzny przeżyli chwilę grozy, kiedy otrzymali sms od syna, że zamierza targnąć się na swoje życie. Natychmiast powiadomili policję. 

Mężczyzna we wtorek, ok. godz. 19:00, wysłał sms do rodziców, z którego wynikało, że może targnąć się na swoje życie. Natychmiast powiadomiono policję i mundurowi wyruszyli na poszukiwanie desperata. Penetrowano okolice osiedla 1000-lecia, ponieważ poszukiwany jest mieszkańcem tej dzielnicy.  Jak mówią świadkowie tych poszukiwań, mężczyzna odnalazł się jednym z barów i nic nie wskazywało na to, że zamierza pozbawić się życia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Rzepicha05.04.2017 13:44

Zmienił delikatnie zdanie. Też kiedyś zmieniłem zdanie, planowałem kupić sportowego Forda GT40 a poszedłem do Majstra i kupiłem WD40

smakosz05.04.2017 10:40

Tak to jest jak się pije bez zakąski

lech 05.04.2017 10:33

Życie jest cudowne, szczególnie z kielichem w ręku ....

Kutek_dżop05.04.2017 10:18

Życie jest piękne:) Sam się o tym przekonałem zostając homoseksualistą. Mieszkam sam, codziennie przychodzą do mnie moi przystojni koledzy i się zabawiamy w moich dużych czterech ścianach (dobrze że już wiosna się zaczęła, seson na lody uważam za otwarty . KOCHAM TO