Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
5 kwietnia 2017

Przez dziewięć lat szukała go policja

Przez dziewięć lat szukała go policja
fot. KMP Jastrzębie

Ukrywał się przed policją aż 9 lat. Jednak nadszedł ten dzień, kiedy mundurowi zapukali do jego drzwi. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego. 

- Podczas jednej z ostatnich służb, policjanci zapukali do drzwi mieszkania na ulicy Turystycznej. Z informacji, jakie mieli, wynikało, że pod adresem tym może przebywać mężczyzna, ukrywający się od 9 lat przed wymiarem sprawiedliwości. Rzeczywiście, 46-latek okazał się osobą poszukiwaną. Policyjne bazy danych wykazały, że za mieszkańcem naszego miasta został wydany list gończy i ma on do odbycia karę pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mokry ryszard06.04.2017 9:27

Zapraszam KGP z Katowic w sprawie przeprowadzenia kontroli. Jak sie nie chce pracowac naszym mundurowym na ich miejsce beda osoby ktore chetnie ta prace przyjma i beda sluzyc nam - obywatela !

tatatata05.04.2017 23:05

On tam mieszkal 9 lat chodzil do pracy , nikt go nie szukal - czysty przypadek podobno kredyt dostal na mieszkanie oraz przez 9 lat zwrot podatku z US ! Patola

kola05.04.2017 12:39

Ciekawe kto to

Sasiad05.04.2017 11:01

Uprzejmie donosze