Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
5 kwietnia 2017

Przez dziewięć lat szukała go policja

Przez dziewięć lat szukała go policja
fot. KMP Jastrzębie

Ukrywał się przed policją aż 9 lat. Jednak nadszedł ten dzień, kiedy mundurowi zapukali do jego drzwi. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego. 

- Podczas jednej z ostatnich służb, policjanci zapukali do drzwi mieszkania na ulicy Turystycznej. Z informacji, jakie mieli, wynikało, że pod adresem tym może przebywać mężczyzna, ukrywający się od 9 lat przed wymiarem sprawiedliwości. Rzeczywiście, 46-latek okazał się osobą poszukiwaną. Policyjne bazy danych wykazały, że za mieszkańcem naszego miasta został wydany list gończy i ma on do odbycia karę pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mokry ryszard06.04.2017 9:27

Zapraszam KGP z Katowic w sprawie przeprowadzenia kontroli. Jak sie nie chce pracowac naszym mundurowym na ich miejsce beda osoby ktore chetnie ta prace przyjma i beda sluzyc nam - obywatela !

tatatata05.04.2017 23:05

On tam mieszkal 9 lat chodzil do pracy , nikt go nie szukal - czysty przypadek podobno kredyt dostal na mieszkanie oraz przez 9 lat zwrot podatku z US ! Patola

kola05.04.2017 12:39

Ciekawe kto to

Sasiad05.04.2017 11:01

Uprzejmie donosze