Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
5 kwietnia 2017

Konkurs dla kibiców Jastrzębskiego Biegu Kobiet

Konkurs dla kibiców Jastrzębskiego Biegu Kobiet
fot. MOSiR Jastrzębie

Zapisy do Jastrzębskiego Biegu Kobiet Zakończyły się. Na starcie zamelduje się 1100 uczestniczek. Jednak to jeszcze nie koniec. Organizator imprezy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalnie z myślą o kibicach konkurs. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju ma przyjemność zaprosić Szkołę, Przedszkole, Placówkę lub każdą inna grupę do wzięcia udziału  w Konkursie na  najlepszą  grupę kibiców.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zgłoszonych zorganizowanych grup, które chcą kibicować uczestniczkom IV Jastrzębskiego Biegu Kobiet „Kobiety na 5+” w dniu 28.05.2017r. Jury będzie oceniało pomysłowość ubioru, zachowanie kibiców, sposoby zagrzewania kibiców do biegu, dobrą zabawę.

Nagrodą główną w konkursie jest Bon do sklepu Decathlon o wartości 400zł oraz dwa wyróżnienia, czyli bezpłatne wejścia na „Kąpielisko Zdrój” lub lodowisko „ Jastor”.

Zgłoszenia do konkursu oraz zasady uczestnictwa określone są w regulaminie dostępnym na stronie www.biegjastrzebie.pl

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Ola07.04.2017 7:52

Do seb bor. Nie wszyscy nauczyciele mają takie podejście jak seb bór napisał, ale podejście rodzica oceniam jeszcze gorzej niż seb bór nauczycieli. Zatem jeśli wśród nauczycieli znajdą się fajni i zaangażowani, a tacy są i byli w ub.roku to napotkaja na rodziców typu seb bor. No sami oceńcie. Masakra jakaś

seb bor07.04.2017 0:53

Już widzę jak nauczyciele za darmo w niedzielę prowadzą grupę kibiców w liczbie 15 uczniów na jednego. Pomysł fajny ale bądźmy realistami. Ja swoich dzieci na pewno nie puszczę.

Blokers05.04.2017 16:20

Świetny pomysł, brawo MOSiR.