Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
5 kwietnia 2017

Dostał ataku przed zakładem pogrzebowym. Uratował go pracownik

Dostał ataku przed zakładem pogrzebowym. Uratował go pracownik
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

33-letni pracownik zakładu pogrzebowego uratował życie przechodniowi, który przewrócił się na schodach i dostał ataku padaczki. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. 

- Było to we wtorek  przed południem, kiedy siedząc w zakładzie zobaczyłem przez okno, jak przechodzień upada na ziemię. Nie zastanawiając się ani chwili wybiegłem na zewnątrz. Zobaczyłem, że około 50-letni mężczyzna dostał ataku padaczki. Natychmiast udzieliłem mu pomocy. Ułożyłem go na bok i przytrzymałem, aby nie zrobił sobie krzywdy. przykryłem specjalnym kocem. Pomógł mi klient pobliskiego sklepu z farbami. Zespół ratownictwa medycznego zjawił się do 10 minut i przejął poszkodowanego - relacjonuje 33-letni Kamil.

Pan Kamil nie chciał specjalnie chwalić się swoją postawą. Mówił, że w tej sytuacji każdy zachowałby się tak samo i nie jest to żaden szczególny powód do dumy.

- To normalna rzecz, bo przecież trzeba sobie wzajemnie pomagać - mówi mężczyzna. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta nagle przewróciła się na chodniku. Trafiła do szpitala Kobieta nagle przewróciła się na chodniku. Trafiła do szpitala

Zmiana  w nocnej i świątecznej opiece medycznej Zmiana w nocnej i świątecznej opiece medycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
oko06.04.2017 18:30

Znając nasz szpital to standardowo zmarł !

Sjz06.04.2017 16:37

Brawo za postawe praciwnika firmy pogrzebowej.napewno skorzystam i wielu moich znajomych z uslug waszej firmy wkoncu sie dodatkalismy uczciwej i solidnej firmy -w dodatku bezposredniego producenta trumien debowych

mokry ryszard06.04.2017 9:35

6 munut tlumaczenia dyspozytorowi gdzie sie stalo a 4 minuty jechalo pogotowie moze tak bylo?

sfrustrowany06.04.2017 9:14

@tatatata już nie przesadzaj, bo chyba kolarzem nie jesteś. Autobus jedzie ponad 10 minut. Poza tym uważam, że 10 minut od momentu telefonu to nie jest zły wynik.

tatatata05.04.2017 23:01

Rowerem jade z przyjazni na ruptawe 6 minut zaznaczam ze rowerem nie samochodem marki rower ! Pogotowie jechalo z pawlowic ?

Gość05.04.2017 20:45

Kamil bohater

Gość05.04.2017 20:38

Podziwiać Kamila

Pokaż wszystkie opinie (19)