Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
7 kwietnia 2017

Wypadek z udziałem tira na ul. 11 Listopada

Wypadek z udziałem tira na ul. 11 Listopada
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Także piątek jest obfity w kolizje na jastrzębskich drogach. Jedną z poważniejszych była ta z uczestnictwem tira.  Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Około godziny 13:00 na ulicy 11 Listopada, na wysokości Zespołu Szkół Zawodowych doszło do kolizji tira z samochodem osobowym. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja. Według relacji świadków sprawcą zdarzenia był kierowca samochodu ciężarowego, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na szczęście nikt nie był poszkodowany.

Pogoda w dniu dzisiejszym nie jest najlepsza. Uważajcie na drogach. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
kakao08.04.2017 7:57

a ja to widzę tak.... skoro jest na przystanku i jego wina to jechał za blisko auta to raz a po 2 u nas nagminne jest używanie przez kierowców kierunkowskazów dla siebie... tak dobrze czytacie dla siebie sam sobie daje w ostatnim momencie potwierdzenie, że chce tam skręcić, to że to jest informacja dla innych a co tam ja wiem gdzie jadę nikt inny wiedzieć nie musi, na rondzie wie, że jedzie 1 zjazdem ale ja wiem gdzie jadę i sobie na końcu potwierdzę, że jade tam gdzie chcę bo wiem że chce skręcić tu i jak pięknie jadę i skręciłem

Prawdomowny08.04.2017 7:08

Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka i widziałem sytuacje w Europie gdzie jako poszkodowanego wskazywała policja na obcokrajowca. Nawet gdyby nie to czy tłumaczenie, ze 'wszędzie tak robia' usprawiedliwia tak haniebne podejście do wykonywanej pracy? Moim zdaniem zdecydowanie nie i powinno to być napiętnowane bo każdemu należy się równe traktowanie w tego typu przypadkach. Niestety zdecydowana większość ciemniakow po ubraniu mundury czuje się jak pan i władca dlatego dochodzi do takich patologii.

willywonka07.04.2017 21:39

Prawie ja w Sztokholmie

do Prawdomówny07.04.2017 19:58

Jeśli się podpisujesz "Prawdomówny" to bądź nim w rzeczywistości. Czy jesteś pewny?
Na całym świecie jest tak, że wina jest cudzoziemca. To zwykłe chamstwo policjantów na całym świecie. Czesi wręcz idą w zaparte choćby wina była ewidentnie i niepodważalnie Czecha, to i tak poniesie karę cudzoziemiec. To jest tak niskie zachowanie, że przynosi wstyd policjantom danego kraju.
Czy w tym wypadku / przypadku też tak było? Czy nasi policjanci nie stanęli na wysokości zadania to jest kultury?

Prawdomowny07.04.2017 17:16

Standardowa gadka ignorantów w mundurach: wina dużego bo jest zakalcem na drodze a do tego obcokrajowiec to trzeba uwalić. Jak osobówki się zderza to opisane sa okoliczności a tutaj co? Słabe.

fgjjkljgf07.04.2017 16:00

Cale szczescie ze nikomu sie nic nie stalo poniewaz kazdy wie jak to wyglada z osobami poszkodowanymi z naszym miescie.....