Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 kwietnia 2017

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Śmiertelne potrącenie rowerzysty
fot. Materiały prasowe policji

W piątek na ulicy Powstańców Śląskich w sołectwie Borynia miał miejsce poważny wypadek z udziałem rowerzysty. Według świadków zdarzania poszkodowany nie przeżył.

Około godziny 21:40 na ulicy Powstańców Śląskich z Kwiatową doszło do potrącenia rowerzysty. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia jechał pod prąd. Według informacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Szerokiej mężczyzna pomimo reanimacji nie przeżył. Na miejsce przybył prokurator, który wraz z policją wyjaśniał wszystkie okoliczności zdarzenia. Informację o wypadku potwierdziła również Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju, która zabezpieczała miejsce i oświetlała teren. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Krzyzowianka08.04.2017 21:14

RIP Tomek....szkoda Cie chłopaku....

gerard08.04.2017 16:48

Ten rowezysta to matusz stary boryniok?

fgjjkljgf08.04.2017 15:45

I zmarl

do nerwus Dziś o 11:4808.04.2017 15:00

Mamy to nagrane i będziesz się musiał wytłumaczyć przed sądem. Rowerzyści w cywilizowanym świecie są pod specjalną ochroną ludzi rozumiejących, jakie niebezpieczeństwo można na nich sprowadzić. Czy ty należysz do tej cywilizacji czy nie, zależy tylko od ciebie. Jeśli twór rozum nie działa to trzeba cie zmusić do jego uruchomienia.

Gość08.04.2017 15:00

Poszkodowany nigdy nie miał prawka ,i nigdy nie miał auta .....

Trybo08.04.2017 14:14

No i wkońcu zginął.

aa08.04.2017 13:01

Chwilę wcześniej jechałem ul. Powstańców Śląskich z Żor w kierunku Jastrzębia i jechał rowerzysta środkiem drogi, pomimo światełka, które miał, przy panującej pogodzie sam zobaczyłem go w ostatnim momencie.

Pokaż wszystkie opinie (19)