Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
10 kwietnia 2017

Jarmark Wielkanocny zamknął swoje podwoje

Jarmark Wielkanocny zamknął swoje podwoje Zobacz więcej zdjęć
fot. Robert Szymański

W przedświąteczny weekend na placu przed kinem „Centrum” trwał Jarmark Wielkanocny. Ta impreza już wpisała się w tradycje świąteczne jastrzębian, którzy pomimo nie najlepszej pogody przyszli przed siedzibę Miejskiego Ośrodka Kultury. 

Na jarmarku każdy mógł wybierać w różnorodnych ozdobach świątecznych. Można było też wziąć udział w warsztatach wyplatania wikliny. Na scenie występowały panie z kół gospodyń wiejskich. Można było usłyszeć również znaną i popularną śląską grupę Trio Piotra Szefera.

Mimo że w czasie weekendu pogoda była zmienna to mieszkańcy odwiedzili jarmark. Niektórzy zrobili to przy okazji zakupów w sąsiedniej galerii handlowej, inni przyszli specjalnie. Największą uciechę miały dzieci, które nie mogły oderwać oczu od barwnych dekoracji świątecznego stołu. Dla każdego znalazło się również coś niecoś dla ciała, stoiska aż uginały się od pysznych świątecznych przysmaków. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość10.04.2017 13:47

Wreszcie nie będę musiał wysłuchiwać popisujących się wieśniaków.

hehe 10.04.2017 10:36

jarmark czyli zdzieramy z lolakow ile sie da :)