Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 kwietnia 2017

Nielegalni imigranci z Ukrainy zatrzymani w Jastrzębiu

Nielegalni imigranci z Ukrainy zatrzymani w Jastrzębiu
fot. Straż Graniczna

Śląski Oddział Straży Granicznej zatrzymał w miniony weekend 11 obywateli Ukrainy, część z nich przebywała w Jastrzębiu. Muszą powrócić do kraju. 

- Wszystkich cudzoziemców zatrzymano na terenie województwa śląskiego w trakcie prowadzonych kontroli legalności pobytu. Ukrainiec, którego zatrzymano w Pogórzu, przeterminował swój pobyt na terytorium państw Schengen. Kolejnych dziesięcioro obywateli Ukrainy zatrzymano w Żorach, Gorzyczkach, Cieszynie, Jastrzębiu Zdroju i Pogórzu. Posiadane wizy wykorzystywali oni niezgodnie z ich przeznaczeniem. Jeden zamiast studiować pracował nielegalnie na terenie naszego kraju, a pozostali wyjechali do Czech gdzie także nielegalnie pracowali - informuje Śląski Oddział Straży Granicznej.

Za naruszenie obowiązujących w naszym kraju przepisów jedenastu obywatelom Ukrainy zostały wydane decyzje zobowiązujące ich do powrotu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Coraz więcej Ukraińców pracuje w Jastrzębiu Coraz więcej Ukraińców pracuje w Jastrzębiu

Nielegalne papierosy znaleziono w Jastrzębiu-Zdroju Nielegalne papierosy znaleziono w Jastrzębiu-Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Hanys12.04.2017 16:05

Hanys stworzony do pracy,hanys taki i owaki,hanys tylko robi kole hałpy.....a gorol jak jeden napisał wraca z pracy,obiadek,w fotel i tv 60 cali ogląda....i basior mu wisi jak u knura z tego siedzenia,40 letnie chłopy z bloków wyglądają jak zapasione 60cio latki,siwe,przyłysiałe,pogarbione,takie są realia,goowno robicie,na niczym się nie znacie,mieszkacie w tych waszych króliczokach jeden na drugim,sąsiad wie kiedy się nawet parzycie,i śmiejcie się dalej z hanysów,ja hanys wracam z pracy,jem obiadek i mam dokąd wyjść,na ogród grilka z rodziną wszamać,w lato basen se rozłoża 16 kubików,z kosiarką polatam sobie i basior nie rośnie,a jak mam ochote to i w gaciach se na plac wyjde i jest git,a wy?na balkonach grilujecie?poznać was w ohabach,kaźdy gorol smrodzi grilem,więc siedzcie lepiej cicho,bo hanys to szlachcic do wos i nisko się należy mu kłaniać,ale żech wos gorolskie nasienia i basztardy ruszoł co?dejcie na luz.

Gnojarz11.04.2017 23:02

Hanys to nie człowiek.

Angelus11.04.2017 22:35

Hanysy - chytre wieśniaki !!

zorientowany11.04.2017 17:34

JASTRZEBIE-wedle google ostatni bastion Polskosci na Slasku.Dobry hanys to sztywny hanys

mieszkaniec.K11.04.2017 16:19

14:05...tak tak, oczywiście :-D Z błędu nie będę cię wyprowadzac

Gość11.04.2017 14:05

To nie wyobrażnia tylko fakty , a z faktami się nie dyskutuje.

mieszkaniec.K11.04.2017 13:54

Gość z 13:41...z taką wyobraźnia jak twoja, powinieneś książki pisać...St.Lem,przy tobie ma na noc.

Pokaż wszystkie opinie (20)