Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
12 kwietnia 2017

Wybieg dla psów pomysłem na psie problemy

Wybieg dla psów pomysłem na psie problemy
fot. pixabay

Być może na osiedlu Gwarków, a dokładnie przy ulicy Wielkopolskiej powstanie wybieg dla psów. Jeśli pomysł ten zyska akceptację mieszkańców to zostanie zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego. 

- Chcemy, aby wybieg znajdował się przy ulicy Wielkopolskiej, nr 21, obok siłowni na wolnym powietrzu.  Będzie to wydzielone i ogrodzone miejsce dla naszych czworonożnych pupili, wyposażone w różne tory przeszkód, kładki i inne elementy, które umożliwią im wybieganie. Stworzenie takiego miejsca umożliwi bezpieczną zabawę dla psa, który nie będzie przeszkadzał małym dzieciom na terenach ogólnodostępnych, jak na przykład Jar Południowy - wyjaśnia Ewelina Auguścik, jedna z pomysłodawczyń przedsięwzięcia.  Szacowany koszt to około 60 tys. zł

Każdy, kto chce poprzeć ten pomysł może złożyć swój podpis pod projektem, który znajduje się w księgarni przy ulicy Katowickiej. Projekt musi przejść pozytywną weryfikację w Urzędzie Miasta. Następnie projekt będzie głosowany na zebraniu osiedlowym. 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie

JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów? JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Zeb12.04.2017 22:23

Być moze oto całe nasze miasto i wszyscy którzy tu rządzą

do a12.04.2017 22:00

Ludzie wiedzą ile co kosztuje, zrobiłem na działce nowe chodniki, nowe tynki na altanie w środku i na zewnątrz, nową szopkę na narzędzie i kosztowało mnie to ok. 4000, gdzie do 60 baniek?

Gość12.04.2017 21:58

60 000 za co? Za ogrodzenie, trawę, kosz na kupy i ławeczkę? A reszta dla kogo?

do @ Żelożniak 12.04.2017 21:43

No tak, ten pies na focie to szczególnie gorolski jest, widać po pysku:)

Żelezniok12.04.2017 21:36

Park rozrywki dla goroli...Jestem za :-D

a12.04.2017 15:45

Ludzie w ogóle nie wiedzą ile co kosztuje... Ktoś musi wykonać projekt, ktoś musi zrealizować roboty, zakup "urządzeń" z atestem... wy myślicie, że to robi czesiek z wieśkiem za flaszkę? To wszystko kosztuje i to słono! Bo firmy się cenią. A to, że ktoś pracuje w tej firmie za 10zł za godzinę montując urządzenia czy siejąc trawkę to inna kwestia.

Gość12.04.2017 14:26

60 tys.? Szopka na działkę kosztuje 1000 zł (czyli taka duża drewniana jakby budka), nasiona trawy 20 zł, ławka, dajmy na to, że 500/szt. ,robocizna, powiedzmy kilka dni roboty dla 3 osób, niech będzie, ze 1500, gdzie reszta? W kieszeni prezesa i jego kumpla?

Pokaż wszystkie opinie (23)