Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
12 kwietnia 2017

Wybieg dla psów pomysłem na psie problemy

Wybieg dla psów pomysłem na psie problemy
fot. pixabay

Być może na osiedlu Gwarków, a dokładnie przy ulicy Wielkopolskiej powstanie wybieg dla psów. Jeśli pomysł ten zyska akceptację mieszkańców to zostanie zrealizowany w ramach budżetu obywatelskiego. 

- Chcemy, aby wybieg znajdował się przy ulicy Wielkopolskiej, nr 21, obok siłowni na wolnym powietrzu.  Będzie to wydzielone i ogrodzone miejsce dla naszych czworonożnych pupili, wyposażone w różne tory przeszkód, kładki i inne elementy, które umożliwią im wybieganie. Stworzenie takiego miejsca umożliwi bezpieczną zabawę dla psa, który nie będzie przeszkadzał małym dzieciom na terenach ogólnodostępnych, jak na przykład Jar Południowy - wyjaśnia Ewelina Auguścik, jedna z pomysłodawczyń przedsięwzięcia.  Szacowany koszt to około 60 tys. zł

Każdy, kto chce poprzeć ten pomysł może złożyć swój podpis pod projektem, który znajduje się w księgarni przy ulicy Katowickiej. Projekt musi przejść pozytywną weryfikację w Urzędzie Miasta. Następnie projekt będzie głosowany na zebraniu osiedlowym. 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Zeb12.04.2017 22:23

Być moze oto całe nasze miasto i wszyscy którzy tu rządzą

do a12.04.2017 22:00

Ludzie wiedzą ile co kosztuje, zrobiłem na działce nowe chodniki, nowe tynki na altanie w środku i na zewnątrz, nową szopkę na narzędzie i kosztowało mnie to ok. 4000, gdzie do 60 baniek?

Gość12.04.2017 21:58

60 000 za co? Za ogrodzenie, trawę, kosz na kupy i ławeczkę? A reszta dla kogo?

do @ Żelożniak 12.04.2017 21:43

No tak, ten pies na focie to szczególnie gorolski jest, widać po pysku:)

Żelezniok12.04.2017 21:36

Park rozrywki dla goroli...Jestem za :-D

a12.04.2017 15:45

Ludzie w ogóle nie wiedzą ile co kosztuje... Ktoś musi wykonać projekt, ktoś musi zrealizować roboty, zakup "urządzeń" z atestem... wy myślicie, że to robi czesiek z wieśkiem za flaszkę? To wszystko kosztuje i to słono! Bo firmy się cenią. A to, że ktoś pracuje w tej firmie za 10zł za godzinę montując urządzenia czy siejąc trawkę to inna kwestia.

Gość12.04.2017 14:26

60 tys.? Szopka na działkę kosztuje 1000 zł (czyli taka duża drewniana jakby budka), nasiona trawy 20 zł, ławka, dajmy na to, że 500/szt. ,robocizna, powiedzmy kilka dni roboty dla 3 osób, niech będzie, ze 1500, gdzie reszta? W kieszeni prezesa i jego kumpla?

Pokaż wszystkie opinie (23)